نسخه چاپی

خانم بازیگر: جرأت بازیگری در شرایط كرونایی ندارم

عکس خبري -خانم بازيگر: جرأت بازيگري در شرايط کرونايي ندارم

پروانه معصومی پیرامون سیل دوباره مسافرت‌ها در ایام موج دوم بیماری كرونا گفت: من خارج از تهران زندگی می‌كنم و به واسطه نزدیك بودنم به شهر رشت و استان گیلان شاهد این هستم كه طی روزهای گذشته سیل مسافران به این استان روانه شده است، این اتفاق از نظر من اصلا درست نیست، زیرا چه توجیحی دارد وقتی مردم در خطر مرگ قرار دارند ما با خودخواهی خود جان آنها را به خطر بیندازیم.


به گزارش نما، پروانه معصومی پیرامون سیل دوباره مسافرت‌ها در ایام موج دوم بیماری کرونا گفت: من خارج از تهران زندگی می‌کنم و به واسطه نزدیک بودنم به شهر رشت و استان گیلان شاهد این هستم که طی روزهای گذشته سیل مسافران به این استان روانه شده است، این اتفاق از نظر من اصلا درست نیست، زیرا چه توجیحی دارد وقتی مردم در خطر مرگ قرار دارند ما با خودخواهی خود جان آنها را به خطر بیندازیم.

اخبار چهره ها - وی در همین راستا ادامه داد: بدون شک در خانه ماندن برای همه ما سخت است، اما چاره چیست، باید بین مسافرت کردن و جان عزیزانمان یکی را انتخاب کنیم، از نظر من تنها با حفظ بهداشت و در خانه ماندن می توان از شرایط فعلی بیماری کرونا خارج شد.

بازیگر سریال «حضرت یوسف (ع)» درباره خانه نشینی خود در ماه‌های گذشته اضافه کرد: باور کنید من ترس از خانه بیرون آمدن را دارم، تمامی خریدهایم را با تلفن و به صورت هفتگی انجام می دهم زیرا می دانم در این سن اگر مبتلا به بیماری شوم خطر بیشتری مرا تهدید می کند.

وی رفتار اجتماعی مردم را مهمترین عامل در کاهش بیماری کرونا خواند و اضافه کرد: هرچه هست از خود ما بر می‌آید، اگر خودمان نخواهیم به هیچ وجه این بیماری تمام نمی‌شود، به تازگی مقام معظم رهبری درباره چگونگی عزاداری ماه محرم و صفر بیاناتی فرموده اند، از نظر من کلام ایشان برای همه ما فصل الخطاب است، پس نباید کاسه داغتر از آش باشیم.

بازیگر سریال « حضرت موسی (ع) » در همین رابطه تاکید کرد: به امید خدا ماه محرم دیگری را پیش رو داریم، مردم بدون شک باید در این ماه عزیز به عزاداری بپردازند و اگر هم تصمیم بر حضور در مراسم به صورت حضوری دارند باید تمامی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند که البته بسیار سخت اما واجب است.

پروانه معصومی درباره دلیل دوری خود از بازیگری خاطرنشان کرد: باور کنید جرات بازیگری ندارم، اینکه فکر کنم در میان جمع عظیمی از عوامل پشت صحنه باشم تنم را می لرزاند، به همین دلیل ترجیح می دهم کار نکنم، به دوستان دیگرم که مشغول فعالیت هستند خرده نمی گیرم اما بودن شک آنها هم با ریسک زیادی و به دلیل تامین معیشت خود سر کار می روند.


ثبت: ۱۳۹۹/۵/۲۰

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 
آخرین اخبار...