نسخه چاپی

كلاهبرداری جدید از جنس كارت طلایی امداد خودرو

عکس خبري -کلاهبرداري جديد از جنس کارت طلايي امداد خودرو

مدیرعامل امداد خودرو در خصوص دریافت كارت طلایی امداد خودرو و كلاهبرداری‌های صورت گرفته در این زمینه توضیحاتی داد.


به گزارش نما، سید عباس میرحسینی مدیرعامل امداد خودرو با بیان اینکه فعالیت شرکت‌هایی تحت عنوان "پشتیبانی امداد خودرو" و فروش کارت طلایی خودرو تقلبی و غیر مجاز است و افراد نباید به هیچ عنوان به آن‌ها اعتماد کنند، گفت: مدتی است که شرکت‌های غیر قانونی به روش‌های مختلفی اقدام به کلاهبرداری از مردم می‌کنند. شرکت هایی که تنها به فکر سوء استفاده از مردم هستند.

اخبار اقتصادی- این مقام مسئول با بیان اینکه فعالیت این شرکت کاملا غیر قانونی است و تحویل کارت امداد قلابی یکی از شایع‌ترین نوع کلاهبرداری این دسته از افراد است، گفت: این دسته از شرکت ها با سوء استفاده به اطلاعات مردم از منابعی نامعلوم دست پیدا کرده و اقدام به تماس با شهروندان می‌کنند.

مدیرعامل امداد خودرو ایران بیان کرد: برخی از این اپراتور‌ها تحت عنوان ارائه کارت طلایی با افراد تماس می‌گیرند که خودروی شما شامل کارت طلایی شده است و باید سریعا اقدام به دریافت کارت طلایی کنید و با هر روشی که شده مبلغ مورد نظر را دریافت خواهند کرد.


او با تاکید بر اینکه روش فروش اجباری کارت طلایی غیر قانونی است و مردم نباید به آن اعتماد کنند، بیان کرد: این شرکت‌ها با استخدام چند اپراتور قصد دارند به هر طریقی شده محصول خود را به مردم عرضه کنند و به همین منظور از هر دروغی استفاده می‌کنند.

میرحسینی با تاکید بر اینکه هیچ اجباری برای داشتن کارت طلایی وجود ندارد، تشریح کرد: کارت طلایی ۲ خدمات ارائه می دهد که یکی از آن‌ها بیمه بدنه و دیگری ارائه سرویس هاست که نوع خدمات بستگی به ستاره آن‌ها دارد.

او ادامه داد: ما خودمان بازاریابی انجام می دهیم اما دریافت کارت جزو الزامات نیست. فعالیت این شرکت ها در خدمات امدادی سیار هم مشکلاتی را ایجاد کرده است و تنها به فکر سوء استفاده هستند.

مدیرعامل امداد خودرو افزود: مردم به هیچ عنوان نباید به این افراد اطمینان کنند، افرادی که تمایل به دریافت کارت طلایی دارند می‌توانند با شرکت امداد خودرو ایران تماس بگیرند و پس از کسب اطلاعات به شبکه نمایندگی مراجعه کنند، بدین معنا که نیاز نیست در مورد کارت طلایی به خارج از شبکه مراجعه کنند.

میرحسینی با اشاره به اینکه موسسات صادر کننده کارت طلایی هیچگونه نمایندگی ندارند، تشریح کرد: از آنجایی یکی از روش‌های جعل و کلاهبرداری اخذ اطلاعات هویتی و مالکیتی به شیوه‌های مختلف از شهروندان است، به افراد توصیه می‌شود به صورت تلفنی به منظور پیشگیری از وقوع آن از ارائه هرگونه اطلاعات خودداری کنند تا در دام این دسته از کلاهبرداران گرفتار نشوند.
ثبت: ۱۳۹۹/۵/۲۰

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 
آخرین اخبار...