نسخه چاپی

نوراللهی: جای مدیران بودم به پرسپولیس نمی‌آمدم

عکس خبري -نوراللهي: جاي مديران بودم به پرسپوليس نمي‌آمدم

احمد نوراللهی بابت موضع گرفتن علیه مدیران باشگاه، دلش قرص است و شاید اگر این‌طور نبود، چنین مصاحبه‌ای هم انجام نمی‌داد. انگار شایعات صحت داشت و این بازیكن در مسیر جدایی قرار گرفته است.

به گزارش نما، احمد نوراللهی به تازگی در مصاحبه‌ای توفانی، علیه مدیریت باشگاه موضع سرسختانه‌ای گرفت و طوری صحبت کرد که انگار وارد یک جنگ دشوار با مهدی رسول‌پناه و همکارانش شده است. صحبت‌های نوراللهی از چند جنبه قابل اهمیت است که باید مورد بررسی قرار بگیرد:
یک) نوراللهی بازیکنی بسیار بی‌حاشیه و کم‌رو به حساب می‌آید که از وقتی به پرسپولیس آمده تا امروز، برای اولین بار بود که از کوره دررفته و این‌طور علیه مدیریت باشگاه یا اصلاً یک موضوع مهم مصاحبه می‌کند. نوراللهی به آرامشی که دارد، مشهور شده، اما این بار، موضوع کاملاً متفاوت است و او رسماً مدیریت فعلی را مقصر و مسبب اتفاقات اخیر می‌داند.

دو) نوراللهی هم به ماجراهای مالی پرسپولیس معترض است. او اعتقاد دارد وقتی در ابتدای فصل یک‌بار مذاکره شده و بعد قراردادها را بسته‌اند، چه نیازی وجود دارد که در پایان این فصل و پس از افتخاراتی مثل قهرمانی که برای تیم به دست آمده، مدیران باشگاه درخواست دریافت تخفیف از بازیکنان داشته باشند. از این منظر، حرف نوراللهی کاملاً درست است زیرا او هم مثل سایر بازیکنان قرارداد دارد و روی یک رقمی در ابتدای فصل توافق کرده و حالا که باید این رقم توسط باشگاه پر شود، مدیریت بهانه می‌آورد و منتظر تخفیف است آن هم در زمانی که بازیکنان در انتظار دریافت آپشن‌ها و پاداش‌های خود هستند!

سه) نوراللهی یکی از کاپیتان‌های پرسپولیس به حساب می‌آید و این بدان معناست که حرف او، نظر واقعی همه بازیکنان است. اگر نوراللهی از مسائل مالی گلایه کرده، یعنی همه بازیکنان شاکی هستند و اگر علیه مدیریت فعلی یعنی رسول‌پناه موضع گرفته، یعنی جو داخل تیم هم به همین شکل است. البته نوراللهی تنها بازیکنی نیست که این‌طور مصاحبه کرده و از مدیریت ایراد می‌گیرد. طی شش ماه گذشته، بازیکنانی مثل سیدجلال حسینی، کمال کامیابی‌نیا، بشار رسن، بوژیدار رادوشویچ، شجاع خلیل‌زاده، علیرضا بیرانوند، کریستین اوساگونا و... هم به دنبال مطالبات خود افتادند و علیه مدیریت حرف‌های تندی به زبان آوردند. حالا نوبت به یکی از بی‌حاشیه‌ترین و آرام‌ترین بازیکنان رسیده که او هم زبان به اعتراض بگشاید.

چهار) چرا فردی مثل نوراللهی با آن شخصیتی که در این سال‌ها بروز داده، باید این‌طور حرف‌های آتشین به زبان بیاورد؟ او نگران نیست که به خاطر همین حرف‌ها، توسط مدیریت از پرسپولیس کنار گذاشته شود؟ پاسخ این سؤال، معمای دیگری را حل می‌کند؛ شماره ۸ سرخپوشان دو پیشنهاد عالی دارد که هر کدام را انتخاب کند، حقوق دلاری در فصل آینده می‌گیرد و البته لژیونر می‌شود. پیشنهاد اول از سوی یک باشگاه اروپایی است و دومی هم یک باشگاه قطری. آن‌ها از سبک بازی نوراللهی حسابی راضی هستند و دل‌شان می‌خواهد این هافبک ملی‌پوش را جذب کنند. پس با حساب این پیشنهادات می‌توان به این نتیجه رسید که نوراللهی بابت موضع گرفتن علیه مدیران باشگاه، دلش قرص است و شاید اگر این‌طور نبود، چنین مصاحبه‌ای هم انجام نمی‌داد. انگار شایعات صحت داشت و این بازیکن در مسیر جدایی قرار گرفته است.
منبع: روزنامه خبر ورزشی
ثبت: ۱۳۹۹/۵/۲۱

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 
آخرین اخبار...