نسخه چاپی

برگزاری غیرحضوری مجامع عمومی و انتخابات الكترونیكی احزاب

عکس خبري -برگزاري غيرحضوري مجامع عمومي و انتخابات الکترونيکي احزاب

مدیركل دفتر امور سیاسی وزارت كشور از برگزاری غیرحضوری مجامع عمومی و انتخابات الكترونیكی احزاب و گروه‌های سیاسی خبر داد.

به گزارش نمابه نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ حمید ملانوری مدیر کل دفتر امور سیاسی وزارت کشور و دبیر کمیسیون ماده ۱۰ قانون احزاب با اعلام خبر ابلاغ دستورالعمل و الزامات مربوط به برگزاری غیرحضوری مجامع عمومی و انتخابات الکترونیکی احزاب و گروه‌های سیاسی و انجمن‌های اقلیت‌های دینی، گفت: پیرو محدودیت‌های ابلاغی از سوی ستاد ملی مدیریت مقابله با بیماری کرونا در خصوص برگزاری اجتماعات انسانی، تصمیم بر این شد که برگزاری جلسات، مجامع عمومی و انتخابات آن‌ها به صورت غیر حضوری و با استفاده از ظرفیت‌های الکترونیکی صورت گیرد.
مدیرکل سیاسی وزارت کشور تصریح کرد: این تصمیم بعد از بررسی‌های کارشناسی و جلسات متعدد با مرکز توسعه دولت الکترونیک و فناوری اطلاعات وزارت کشور اتخاذ شده است.
وی اضافه کرد: چارچوب دستورالعمل و شیوه نامه برگزاری غیرحضوری مجامع عمومی و انتخابات الکترونیکی احزاب و گروه‌های سیاسی و انجمن‌های اقلیت‌های دینی که مشتمل بر الزامات فرایندی و محتوایی برگزاری این نوع مجامع می‌باشد تدوین گردیده و آماده اجراست.
وی در پایان گفت: تا عادی شدن شرایط و رفع محدودیت‌های برگزاری اجتماعات انسانی، این دستورالعمل مبنای برگزاری مجامع عمومی احزاب و گروه‌های سیاسی و انجمن‌های اقلیت‌های دینی خواهد بود.
ثبت: ۱۳۹۹/۵/۲۲

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: