نسخه چاپی

استقلالی ها در امید رسیدن دیاباته

عکس خبري -استقلالي ها در اميد رسيدن دياباته

استقلالی‌ها امیدوار هستند در بازی مقابل پیكان از بهترین گلزن این فصل لیگ برتر استفاده كنند.به گزارش نما، شیخ دیاباته بهترین گلزن این فصل مسابقات لیگ برتر و یکی از کلیدی ترین بازیکنان استقلال است که مصدومیت‌های زیادی در طول یک فصل گریبانش را گرفته است. شیخ آبی‌ها به دلیل همین مصدومیت بازی های مهمی را در این فصل از دست داده که از جمله آنها می‌توان به دربی‌های رفت و برگشت و دیدار حذفی مقابل سپاهان اشاره کرد.

آبی‌ها امیدوارند در بازی مقابل پیکان بتوانند دیاباته را به شرایط بازی برسانند تا شانس پیروزی خود را در این بازی حساس بیشتر کنند و به تثبیت جایگاهشان در رده دوم جدول بیانجامد.
دومین نکته‌ای که اهمیت حضور دیاباته در این دیدار را افزایش می‌دهد، رقابت مستقیم وی برای کسب عنوان آقای گلی با شهریار مغانلو مهاجم گلزن تیم پیکان است که با یک گل کمتر از دیاباته در رده دوم جدول گلزنان قرار گرفته است. دیاباته در حال حاضر با ۱۳ گل در صدر جدول گلزنان و شهریار مغانلو با ۱۲ گل در تعقیب وی است.

دیدار دو تیم استقلال و پیکان از هفته بیست و هشتم لیگ برتر روز شنبه ۲۵ مرداد و از ساعت ۲۰:۴۵ در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی برگزار می‌شود.

منبع: مهر


ثبت: ۱۳۹۹/۵/۲۲

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 
آخرین اخبار...