نسخه چاپی

یاوری: سپاهان به لیگ قهرمانان آسیا به چشم بازی تداركاتی نگاه كند/ اكنون باید محرم را آنالیز كنیم، نه قضاوت

عکس خبري -ياوري: سپاهان به ليگ قهرمانان آسيا به چشم بازي تدارکاتي نگاه کند/ اکنون بايد محرم را آناليز کنيم، نه قضاوت

پیشكسوت فوتبال گفت: لیگ قهرمانان آسیا بهترین فرصت است كه سپاهان به خوبی شكل بگیرد و مربی و بازیكنان هم از هم شناخت پیدا كنند.

به گزارش نما، محمود یاوری درباره عملکرد تیم فوتبال سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا با دو شکست پیاپی مقابل النصر عربستان اظهار داشت: وقتی در یک تیم بازیکنان و مربی عوض می‌شوند باید به این تیم زمان داد تا شکل بگیرد. در سپاهان علاوه بر این تغییرات، هیئت مدیره باشگاه و تیم مدیریتی هم عوض شده‌اند. باید منتطر ماند و بعد نتیجه کار را تحلیل کرد.

وی اضافه کرد: با این اوصاف بهترین حالت برای سپاهان در لیگ قهرمانان می‌تواند نگاه به این مسابقات به عنوان بازی تدارکاتی باشد. این بهترین فرصت است که تیم به خوبی شکل بگیرد و مربی و بازیکنان هم از هم شناخت پیدا کنند تا ملاک و میزان دست‌شان بیاید. بعد از این بازی‌ها می‌توان با تغییرات جزیی یک تیم شکل‌گرفته را دید. با این دو شکست حادثه‌ یا مسئله بغرنجی اتفاق نیفتاده است.


پیشکسوت فوتبال اصفهان با بیان اینکه «فصل پیش، تازه تمام شده و همه تیم‌ها تغییر پیدا کرده‌اند» یادآور شد: الان فصل پوست‌ انداختن تیم‌هاست و باید سپاهان را در شرایط جدی‌تر بررسی کنیم. اکنون شرایط برای سپاهان جدی نیست و باید لیگ قهرمانان آسیا را با چشم بازی تدارکاتی نگاه کنیم.

یاوری تصریح کرد: سپاهان نسبت به سایر تیم‌ها تغییرات بیشتری داشته، علاوه بر این چند بازیکن این تیم غایب بودند از جمله سید محمد حسینی که در اختیار تیم نیست. او یکی از مهره‌های خوب تیم است که فعلا حضور ندارد. عزت‌الله پورقاز هم تازه به تیم اضافه شده و باید به او اجازه بدهیم تا به شرایط ایده‌آلش برگردد. سپاهان را با این اوصاف باید در لیگ سنجید.

وی درباره نویدکیا گفت: محرم هم مثل علیرضا منصوریان، فرهاد مجیدی و جواد نکونام به عرصه مربیگری آمده است و هیچ مشکلی هم ندارد. محرم مدت‌ها سبک و سنگین کرده و حالا فکر کرده می‌تواند به نفع تیم کار کند. نویدکیا مدیون سپاهان و سپاهان هم مدیون محرم است، ‌بنابراین باید به او اجازه بدهیم تا خودش را در عرصه مربیگری هم نشان دهد. باید الان او را آنالیز کنیم ولی قضاوت نکنیم.
منبع: تسنیم
ثبت: ۱۳۹۹/۶/۲۹

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: