نسخه چاپی

میلویویچ: به جوانان فرصت می‌دهم مقابل استقلال به میدان بروند/ بازیكن الاهلی: قدم به قدم جلو‌ می‌رویم

عکس خبري -ميلويويچ: به جوانان فرصت مي‌دهم مقابل استقلال به ميدان بروند/ بازيکن الاهلي: قدم به قدم جلو‌ مي‌رويم

سرمربی تیم فوتبال الاهلی عربستان گفت كه می‌خواهد به بازیكنان جوان تیمش مقابل استقلال بازی دهد تا آنها، بازی در چنین مسابقاتی را تجربه كنند.

به گزارش نما، ولادان میلویویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال الاهلی عربستان مقابل استقلال گفت: در صدر جدول گروه A هستیم و برای آمادگی جهت حضور در مرحله بعدی، فلسفه من این است که با تمام قدرت ظاهر شویم تا به پیروزی برسیم. برای من بازی مقابل استقلال، مهم‌ترین دیدار در حال حاضر است. باید مراقب هم باشیم و احتمالاً بازیکنانی را که خطر محرومیت برای آنها وجود دارد ، بازی نخواهم داد تا ریسکی متوجه ما نباشد.

وی با بیان اینکه تیم‌ جوانی در اختیار دارد که آینده فوتبال عربستان را تشکیل می‌دهد، تصریح کرد: ‌مسلماً به این بازیکنان فرصت خواهم داد مقابل تیمی چون استقلال به میدان بروند تا ببینم آنها در میدان بازی و در رقابت‌های این‌چنینی، تجربه حاصل کنند. در تمرینات روی پیروزی برنامه‌ریزی می‌کنم و نگران این نیستم که نتیجه بازی ما چه اهمیتی برای سایر تیم‌ها دارد. بازی می‌کنیم که به پیروزی برسیم، برای خودمان و نه دیگران.

علی اصغر، بازیکن تیم الاهلی در این نشست خبری گفت: امیدوارم در هر بازی به پیروزی برسیم. اینجا هستیم تا با تمام قدرت در هر بازی ظاهر شویم. مهم‌ترین مسئله این بود که به مرحله بعد راه پیدا کنیم که این راه به دست آوردیم. قدم به قدم جلو خواهیم رفت تا به فینال برسیم. بازیکنان باتجربه و مربی بزرگی داریم که در کنار آنها امیدواریم به موفقیت برسیم.

۱۳۹۹/۷/۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...