نسخه چاپی

بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز در بورس

عکس خبري -بالاترين و پايين‌ترين رشد قيمت امروز در بورس

امروز سهامداران شركت‌های كاشی و سرامیك حافظ و گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان در بورس و معامله‌گران شركت‌های تولیدات پتروشیمی قائد بصیر و بیمه پاسارگاد بیشترین در فرابورس بیشترین سود را كسب كردند.

به گزارش نما، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افت ۱۳هزار و ۹۵۹هاحدی، در ارتفاع یک‌میلیون و ۵۸۱هزار و ۲۰۱واحدی به کار خود پایان داد و ۱۰میلیارد و ۵۰۲میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۱۱هزار و ۸۲۴میلیارد تومان در یک میلیون و ۲۲۶هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های کاشی و سرامیک حافظ، سیمرغ و گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های سرامیک صنعتی کردکان، توسعه شهری توس گستر و بهنوش ایران بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.


این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و ۴۵۰میلیون ورقه به‌ارزش ۴هزار و ۸۷میلیارد تومان در ۳۷۸هزارنوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۱۱۳واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۷هزار و ۷۱۲واحد قرار گرفت.


در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های تولیدات پتروشیمی قائد بصیر، پلیمر آریا ساسول و بیمه پاسارگاد بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های کشاورزی و دامپروری بینالود، دامداری تلیسه نمونه و داروسازی تولید دارو بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

۱۳۹۹/۷/۱

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: