نسخه چاپی

ضرورت احیای واحدهای تولیدی راكد در استان سمنان/ بانك‌ها پای‌كار باشند

عکس خبري -ضرورت احياي واحدهاي توليدي راکد در استان سمنان/ بانک‌ها پاي‌کار باشند

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان با تأكید بر ضرورت احیای واحدهای تولیدی راكد در استان گفت: بانك‌ها برای تسریع در پرداخت تسهیلات رونق تولید به متقاضیان پای‌كار باشند.

به گزارش نما ،علیرضا شریفی نژاد ظهر چهارشنبه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان به میزبانی استانداری ضمن بیان اینکه مشکلات واحدهای صنعتی استان موردی بررسی و برطرف شود، اظهار داشت: احیای واحدهای تولیدی راکد در دستور کار قرار گیرد.

وی با تأکید بر لزوم همراهی و تعامل بانک‌ها برای تسریع در پرداخت تسهیلات به متقاضیان بیان کرد: مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی استان سمنان در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به‌صورت موردی بررسی و برطرف شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان بابیان اینکه در جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان مشکلات بخش صنعت و تولید باید به‌صورت جزئی و به‌دوراز کلی‌گویی بررسی شود، خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری کارگروه‌هایی ازاین‌دست حمایت تمام‌قد از بخش تولید و صنعت و جلوگیری از بیکاری کارکنان واحدهای مشکل‌دار است.

شریفی نژاد با اشاره به عملکرد مطلوب دستگاه‌های اجرایی استان سمنان در ماه‌های گذشته برای گره‌گشایی از مشکلات اقشار مردم به‌ویژه صنعتگران بیان کرد: این رویه اصولی باوجود فشارهای خارجی و تحریم‌های اقتصادی و شیوع کرونا ویروس برای تحقق شعار سال ادامه یابد.
بازار
ثبت: ۱۳۹۹/۷/۲

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: