نسخه چاپی

جمع‌آوری تابلوهای غیر مجاز آژانس از روی سقف خودروهای شخصی

عکس خبري -جمع‌آوري تابلوهاي غير مجاز آژانس از روي سقف خودروهاي شخصي

معاون ترافیكی پلیس راهور فاتب از طرح جمع آوری تابلوهای غیرمجاز خودروهای شخصی خبرداد و از اعمال قانون این خودروها گفت.

به گزارش نما ،سرهنگ جهانشاه بهرام آبادی در خصوص این خبر اظهار کرد: طرح جمع آوری تابلوهای غیرمجاز خودروهای شخصی آغاز شده و مأموران پلیس راهور فاتب با مشاهده خودروهای مسافربر شخصی و غیر مجازی که اقدام به نصب تابلوهای آژانس روی سقف خودروی خود می کنند، برخورد قانونی می کند.

وی گفت: برخی از رانندگان خودروهای شخصی اقدام به نصب تابلوی آژانس روی سقف خودروی خود به منظور جلب اطمینان بیشتر مسافران می‌کنند که این کار ممنوع بوده و مأموران پلیس راهور فاتب به محض مشاهده، خودرو را متوقف و ضمن اعمال قانون راننده را موظف و مکلف به برداشتن تابلو خواهند کرد.

معاون ترافیکی پلیس راهور فاتب همچنین گفت: بر اساس این طرح خودروهایی که در آژانس‌ها کار می‌کنند، باید ۹ مورد را رعایت کنند تا به عنوان عضو آژانس‌های مجاز محسوب شوند که بر همین اساس داشتن گواهینامه ب ۲ و یا گواهینامه پایه دوم قدیمی، الصاق نوار شطرنجی سیاه و سفید با عرض ۲۰ سانتی‌متر روی در موتور صندوق عقب، بغل نویسی مشخصات آژانس روی دو در جلو، نصب تابلوی سقفی و نوشتن نام آژانس مجاز برای خودروهای در اختیار آژانس‌های مجاز، الزامی است.

بهرام آبادی اظهار داشت: داشتن معاینه فنی، حداقل ۲۳ سال سن، داشتن دفترچه همکاری یا فعالیت آژانس و داشتن کد آژانس و کد خودرو و نداشتن سابقه تخلفات حادثه ساز از جمله شرایط دیگر کار در آژانس‌ها و فعالیت خودروی آژانس‌ها در سطح شهر است.

این مقام انتظامی بیان داشت: تمام آژانس‌های تاکسی تلفنی برای تردد در شهر باید علائم مشخص متعلق به آژانس و نام آژانس محل فعالیت خود را نصب کنند و در صورت درخواست پلیس مدارک کامل آژانس را همراه داشته و ارائه نمایند.
مهر
ثبت: ۱۳۹۹/۷/۲

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: