نسخه چاپی

مربی پاختاكور: از كوچكترین فرصت مقابل پرسپولیس استفاده می كنیم/آماده هستیم

عکس خبري -مربي پاختاکور: از کوچکترين فرصت مقابل پرسپوليس استفاده مي کنيم/آماده هستيم

مربی تیم پاختاكور گفت: این یك بازی بسیار هیجان انگیز مقابل پرسپولیس خواهد بود و برای این دیدار با آمادگی كامل به میدان خواهیم رفت.

به گزارش نما، تیم فوتبال پرسپولیس فردا(چهارشنبه) در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 21:15 به مصاف پاختاکور ازبکستان می رود.

پیتر هویسترا، مربی هلندی تیم فوتبال پاختاکور ازبکستان در نشست خبری پیش از دیدار با پرسپولیس گفت: این یک بازی بسیار هیجان انگیز مقابل پرسپولیس خواهد بود و ما برای این دیدار با آمادگی کامل به میدان خواهیم رفت. مطمئناً بازی بسیار نزدیکی خواهد بود.

وی افزود: می‌خواهم گل اول را ما بزنیم و بعداً با تاکتیک خودمان ببینیم چه کار دیگری می‌توان کرد. در این دیدار تک فرصتها سرنوشت ساز خواهند بود. امیدوارم بازیکنان مصمم ما از کوچکترین فرصت بیشترین بهره را ببرند.
مربی هلندی ادامه داد: ما برای تمامی تیم‌هایی که مقابل آنها قرار می‌گیریم احترام خاصی قائل هستیم و بعد از آن باید راهی برای پیروزی مقابل رقبای خود پیدا کنیم. مسلماً برای نقاط ضعف رقیب خود راه‌هایی داریم که امیدوارم این برنامه‌ریزی ما را راهی مرحله نیمه نهایی کند.

مربی پاختاکور اظهار داشت: اگر به تیم فعلی پرسپولیس نگاهی بیندازید تعداد کمی از آنها از آن فینال دو سال پیش آسیا در تیم آنها باقی مانده. حضور آنها در فینال لیگ قهرمانان آسیا در ۲۰۱۸ برتری خاصی به آنها نسبت به تیم ما نخواهد داد. پاختاکور هم تیم بسیار پرتجربه‌ای است و در زمین بازی لحظات هستند که سرنوشت این دیدار جذاب را مشخص خواهد کرد.

وی عنوان کرد: این نرمال است که ‌بازیکنان‌ در این مرحله و بعد از بازی‌های متوالی خسته باشند، اما این مسئله در تیمی که قلبی بزرگ دارد و در اوج‌ خستگی آن ذره ذره‌های انرژی بیشتر را جمع کند، دشواری نخواهد بود، بلکه خود به یک عامل آمادگی بیشتر ذهنی می‌تواند تبدیل شود.
منبع: فارس

۱۳۹۹/۷/۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...