نسخه چاپی

آقای لطفی؛ معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشكی شیراز را از بحران مدیریتی نجات دهید

عکس خبري -آقاي لطفي؛ معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکي شيراز را از بحران مديريتي نجات دهيد

بسیج دانشجوی دانشگاه علوم پزشكی شیراز در نامه‌ای به رئیس دانشگاه اعلام كرد: هرچه سریعتر به حواشی ناگوار معاونت غذا و دارو دانشگاه ورود كرده و این معاونت را از بحران مدیریتی نجات دهید.

به گزارش نما،بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در نامه‌ای سرگشاده به رئیس دانشگاه خواستار بررسی عملکرد معاونت غذا و دارو این دانشگاه شد.

متن نامه به شرح زیر است:

ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی شیراز

جناب آقای دکتر لطفی

سلام علیکم

گویی اتفاقات و حواشی ناگوار معاونت غذا و دارو همچنان ادامه دارد. پس از عزل حاشیه برانگیز دکتر خشنود که ردپای برخی نهاد‌های شهری و استانی و ذی نفوذان خارج از دانشگاه در آن دیده می‌شد و پس از شکست پروژه عزل دکتر خسروی و در حالی که مدیریت سهل انگارانه موجب شده تا سلامت استان با مشکلاتی از جمله کمبود دارو‌های خاص و قاچاق دارو مواجه باشد که تاثیر مستقیم بر جان و مال مردم دارد، حالا نوبت به عزل و جابجایی آقای علی اصغر رعایت پیشه رسیده است.

گویی هدف آن است که با اخراج نیرو‌های کارآمد و متعهد، آن هم به بهانه‌های واهی، معاونت مذکور حیاط خلوتی باشد برای رانت بازان و کسانی که سلامت مردم بازیچه منافع شخصی آن‌ها است. از آن طرف تصمیماتی که در این معاونت گرفته می‌شود، بعضا بدون هماهنگی با رئیس دانشگاه بوده و هیچگونه محل اعرابی برای ریاست دانشگاه قائل نمی‌باشد.

جای سوال است که نسبت رئیس دانشگاه با این تحولات چیست و چرا ایشان موضعی صریح و قاطعانه در برابر این تحولات ندارند. جناب آقای دکتر لطفی مطالبه ما از حضرتعالی این است که هرچه سریعتر به این مسئله ورود کرده و معاونت غذا و دارو را از بحران مدیریتی نجات دهید.

ضمنا بسیج دانشجویی علوم پزشکی وظیفه شرعی خود می‌داند که با جدیت به این قضایا ورود کرده و پیگیری کند تا بیش از این فرصت جولان و منفعت طلبان ندهد. آنچه عیان است این است که بسیج دانشجویی با کسی و در حمایت از او عهد اخوت نبسته و در مسئله سلامت مردم هیچگاه جناحی و سیاسی برخورد نمی‌کند و آنچه از شما به عنوان ریاست دانشگاه انتظار می‌رود نیز همین است.


رونوشت:
- استاندار محترم فارس جناب آقای رحیمی
- مجمع نمایندگان شهرستان‌های شیراز و زرقان
- نماینده، ولی فقیه در استان فارس حضرت آیت الله دژکام
دانشجو
ثبت: ۱۳۹۹/۷/۲۳

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: