نسخه چاپی

قالیباف: در بودجه سال آینده توجه جدی به ماموریت‌های خطیر نیروی انتظامی خواهیم داشت

عکس خبري -قاليباف: در بودجه سال آينده توجه جدي به ماموريت‌هاي خطير نيروي انتظامي خواهيم داشت

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: نیروی انتظامی اقدامات قابل توجهی در حوزه پلیس بین الملل انجام می دهد و باعث می شود متهمان فراری به كشور بازگردانده شوند.

به گزارش نما، محمد باقر قالیباف در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی ضمن خیرمقدم به فرمانده کل نیروی انتظامی،گفت: هفته نیروی انتظامی را به کارکنان، درجه داران، افسران و کارکنان نیروی انتظامی در اقصی نقاط کشور تبریک و تهنیت عرض می کنم.

وی بیان کرد: به روح شهدای نیروی انتظامی درود می فرستیم که به حق همیشه باب شهادت برای افسران رشید کشور به ویژه کسانی که به دنبال حفظ امنیت کشور هستند، باز است و ما همیشه شاهد رشادت های آنان هستیم.

رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نمایندگان اهمیت مأموریت و زحمات کارکنان نیروی انتظامی را در همه فصول، مکان ها و زمان ها به خوبی درک می کنند و بر آن واقف هستند.

قالیباف اظهار داشت: نیروی انتظامی در حوزه پلیس بین الملل هم فعالیت های خوبی انجام می دهد و ما به اهمیت این کار واقف و قدرشناس آنان هستیم چرا که باعث می شوند کسانی که جرمی را مرتکب می شوند و از کشور فرار می کنند و یا اموالی را از کشور با خود می برند، به کشور بازگردانده شوند.
ثبت: ۱۳۹۹/۷/۳۰

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: