نسخه چاپی

مهاجم پرسپولیس دیدار با سایپا را از دست داد

عکس خبري -مهاجم پرسپوليس ديدار با سايپا را از دست داد

دكتر حقیقت گفت: رمضانی به دلیل كشیدگی همسترینگ زیر نظر كادر پزشكی قرار دارد و فعلا تمرینات او زیر نظر پزشكان انجام می‌شود و به بازی با سایپا در هفته اول لیگ برتر نمی رسد.

به گزارش نما، علیرضا حقیقت در خصوص آخرین وضعیت محمد حسین کنعانی زادگان که در بازی با گل‌گهر سیرجان مصدوم شده بود گفت: دیروز و در اواخر بازی بازیکن تیم حریف با آرنج ضربه خطرناکی به شانه کنعانی‌زادگان زد. بعد از ارزیابی‌های اولیه که صورت گرفت خوشبختانه متوجه شدیم که شکستگی در این ناحیه وجود ندارد اما به خاطر اینکه این بازیکن با درد زیادی روبه‌رو شده بود از بازی بیرون رفت. بعد از بازی هم بررسی‌های لازم انجام شده و قرار است امروز مجددا آخرین وضعیت کنعانی زادگان مورد بررسی قرار بگیرد.

وی در خصوص آخرین وضعیت عیسی آل کثیر و اینکه چه زمانی به تمرینات اضافه می شود، افزود: روز گذشته از پای این بازیکن برای سومین بار عکس گرفته شد و قرار است فعلاً درمان ادامه داشته باشد. با نظر پزشکان تا یک هفته دیگر پای آل کثیر در آتل و بدون حرکت خواهد ماند.

پزشک تیم پرسپولیس در مورد وضعیت آرمان رمضانی که روز گذشته در بازی تدارکاتی مقابل گل گهر سیرجان بازی نکرده بود گفت: این بازیکن به دلیل کشیدگی همسترینگ زیر نظر کادر پزشکی قرار دارد و فعلا تمرینات او زیر نظر پزشکان انجام می‌شود. از نظر پزشکی باید بگویم که رمضانی به بازی با سایپا که در هفته اول لیگ برتر برگزار می شود، نمی رسد.

حقیقت در مورد وضعیت آریا برزگر که او هم دچار مصدومیت شده، خاطرنشان کرد: این بازیکن با کشیدگی در ناحیه زانو روبه‌رو شده و کاردرمانی روی او انجام می شود. به نظر من برزگر در روزهای آینده به تمرینات بازخواهد گشت و روند درمانی او زودتر از رمضانی انجام خواهد شد.
منبع: سایت باشگاه پرسپولیس

۱۳۹۹/۸/۱۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...