نسخه چاپی

پزشكان داوطلب جمعیت هلال احمر به یاری مدافعان سلامت استان كردستان شتافتند

عکس خبري -پزشکان داوطلب جمعيت هلال احمر به ياري مدافعان سلامت استان کردستان شتافتند

بە گفتە مدیرعامل جمعیت هلال احمر، پزشكان و پرستاران داوطلب جمعیت هلال احمر از اصفهان و تهران جهت كمك به كادر درمان به استان كردستان سفر كردند .

به گزارش نما ، پیام جلالی در گفت‌وگو با ایسنا از حضور پزشکان و پرستاران داوطلب جمعیت هلال احمر در بیمارستان های استان کردستان در قالب طرح یاوران مدافعان سلامت خبر داد و اظهار کرد: پیرو درخواست دانشگاه علوم پزشکی استان مبنی بر حضور داوطلبان جمعیت هلال احمر جهت کمک به کادر درمان و مدافعان سلامت ، طی هماهنگی با معاونت درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر کشور ، سریعاً دو تیم درمانی شامل ۱ نفر پزشک متخصص بیماری های عفونی ، ۱ نفر پزشک متخصص قلب و عروق ، ۴ نفر پزشک عمومی و ۶ نفر پرستار از استان های اصفهان و تهران به استان کردستان اعزام شدند .

دکتر جلالی خاطرنشان کرد : علاوه بر حضور ارزشمند این تیم های درمانی در استان ، تعداد ۵۰ نفر از داوطلبان جمعیت هلال احمر استان کردستان نیز در این طرح مشارکت داشته و با حضور در بیمارستان ها و ارائه خدمات به بیماران کرونایی مدافعان سلامت را یاری می کنند .

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان در پایان یادآورشد: طرح یاوران مدافعان سلامت برای اولین بار در کشور با همت جمعیت هلال احمر استان کردستان اجرا گردیده و انشالله تا عبور از شرایط اضطراری ادامه خواهد داشت .
ایسنا

۱۳۹۹/۹/۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: