نسخه چاپی

پیروزی‌هایی كه برای پرسپولیس اهمیت دارد

عکس خبري -پيروزي‌هايي که براي پرسپوليس اهميت دارد

پیشكسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پیروزی‌های قبل از فینال لیگ قهرمانان آسیا برای حفظ روحیه تیم بسیار مهم است و كسب جام قهرمانی آسیا دور از دسترس نیست.

به گزارش نما، تیم فوتبال پرسپولیس در هفته دوم لیگ برتر موفق شد نخستین پیروزی خود را در لیگ بیستم کسب کند. این در حالی بود که سرخپوشان باز هم نتوانستند مانند بازی اول در جریان مسابقه گلزنی کنند و تنها از روی یک ضربه پنالتی به گل رسیدند.

فرشاد پیوس در مورد شروع تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ نوزدهم، عملکرد سرخپوشان در نقل و انتقالات، شرایط بازیکنان تا قبل از فینال لیگ قهرمانان آسیا صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید:

دیدار با صنعت نفت چطور بود؟

پرسپولیس عملکرد بدی در این مسابقه نداشت. تیم‌هایی مانند صنعت نفت آبادان به تهران می‌آیند تا مقابل پرسپولیس با حداقل امتیاز بازگردند و همین انگیزه بازیکنان را دو چندان می‌کند. آنها بازی را کاملاً بسته بودند و این موضوع کار را برای گلزنی سخت کرده بود. البته شرایط آب و هوایی هم روی بازی تاثیرش را گذاشته بود اما در هر صورت این تیم توانست چند موقعیت روی دروازه صنعت نفت کند و در نهایت هم پیروز باشد. به نظر من کسب ۳ امتیاز اول در لیگ خیلی مهم بود که در این بازی به آن رسیدیم.

به نظر می رسد پرسپولیس برنامه دوم برای گلزنی ندارد شما چنین موضوع را قبول دارید؟

پرسپولیس هم مقابل سایپا و هم مقابل صنعت نفت چندین و چند بار دروازه حریفان را تهدید کرد و موقعیت‌هایی را ایجاد کرد. به طور حتم در ادامه مسابقات بازیکنان بیشتر قدر موقعیت‌ها را خواهند دانست و شرایط بهتر خواهد شد.

اما پرسپولیس در لیگ بیستم نتوانسته در جریان مسابقه گلزنی کند. از دید شما مشکل در چیست؟

کسب این ۳ امتیاز به طور حتم شُوک مثبتی برای پرسپولیس خواهد بود و از بازی بعد بازیکنان بیشتر با یکدیگر هماهنگ شده و در گلزنی هم موفق عمل خواهند کرد.

باز هم نبود یک مهاجم گلزن تمام عیار در پرسپولیس به چشم می‌خورد. قبول دارید؟

نباید با این صحبت‌ها روی مهاجمان جوان حال حاضر تیم فشار ایجاد کنیم. شرایط اینگونه رقم خورد و مهاجم اول تیم «عیسی آل‌کثیر» به ناحق محروم شد. نقل و انتقالات هم تمام شده و دیگر باید به همین داشته‌ها که مهاجمان جوانی هستند اعتماد کنیم.

مهدی مهدی‌خانی برای تقویت خط هجومی تیم اضافه شد آیا او می تواند خرید خوبی برای پرسپولیس محسوب شود؟

این به خود بازیکن بستگی دارد که هرچه زودتر خودش را با سایر بازیکنان هماهنگ کند. او باید بداند که شرایط پرسپولیس فرق دارد و هواداران از او انتظار دارند. امیدوارم این بازیکن جوان هم در پرسپولیس موفق باشد. باید به او فرصت بدهیم.

مهدی عبدی را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

عبدی بازیکن خوبی نشان داده و به نظر من او هم می‌تواند در پرسپولیس موفق باشد. عبدی بازیکن جوانی است باید کادر فنی با او کار کنند و او را برای میادین حساس آماده کنند، چرا که نشان داده، می‌تواند در مسابقات بزرگ برای پرسپولیس موفق ظاهر شود.

تیم کمتر از یک ماه دیگر باید در فینال لیگ قهرمانان آسیا به میدان برود. نظر شما در مورد آن دیدار چیست؟

به نظر من خیلی مهم است که تیم با روحیه عالی پای به این دیدار بگذارد؛ به همین دلیل پیروزی‌های قبل از این دیدار به نظر من بسیار حائز اهمیت است. کادر فنی هم از مسابقات تیم در لیگ برتر برای آماده سازی و شناخت نقاط ضعف و قوت استفاده کند چرا که دیگر در فینال آسیا که به صورت تک بازی برگزار می‌شود جایی برای آزمون و خطا نیست. به طور حتم همانطور که قبلاً گفتم با این بازیکنان خوبی که در اختیار داریم کسب جام قهرمانی آسیا دور از دسترس نیست.
منبع: ایرنا

۱۳۹۹/۹/۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...