نسخه چاپی

بازیكنان جدید باید جایگاه استقلال را درك كنند

عکس خبري -بازيکنان جديد بايد جايگاه استقلال را درک کنند

پیشكسوت استقلال، گفت: بازیكنان جدید باید بدانند در چه تیم بزرگی بازی می‌كنند. این جا استقلال است و با همه تیم‌های دیگری كه در آن بازی كرده‌اند، تفاوت دارد.

به گزارش نما، «میثم منیعی‌» اظهار داشت: اگر این نفرات به فکر موفقیت در فوتبال ایران هستند باید تلاش بیشتری از خود نشان داده و ثابت کنند سزاوار پوشیدن پیراهن تیم آبی را داشته‌اند؛ در غیر این صورت خیلی زود مجبور به جدایی می‌شوند.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: استقلال برای جذب بازیکن هزینه‌های میلیاردی متحمل شده و انتظار می‌رود تا آنها در بازی‌های بزرگ عملکرد خوبی داشته باشند.

منیعی‌ در مورد شکست استقلال برابر فولاد خوزستان، تصریح کرد: از استقلال در بازی با فولاد خوزستان تاکتیک خاصی را شاهد نبودیم. استقلال بیشتر به ضد حملات چشم دوخته بود تا از این حربه خلق موقعیت کند.

وی تاکید کرد: باید چند هفته دیگر از مسابقات لیگ برتر سپری شود تا عیار واقعی این تیم مشخص گردد. استقلال برای رسیدن به آمادگی کامل نیاز به زمان دارد.

بازیکن اسبق استقلال گفت: «محمود فکری» به‌عنوان سرمربی باید ایرادات و ضعف‌های استقلال را برطرف کند و تیم خوبی بسازد که در هفته‌های آینده به این راحتی شکست نخورد.

تیم فوتبال استقلال در هفته دوم لیگ برتر باشگاه‌های ایران مقابل فولاد خوزستان متحمل شکست دو بر یک شد.
منبع: ایرنا

۱۳۹۹/۹/۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...