نسخه چاپی

شكایت دوباره ترامپ به دادگاه فدرال درباره شمارش آراء در پنسیلوانیا

عکس خبري -شکايت دوباره ترامپ به دادگاه فدرال درباره شمارش آراء در پنسيلوانيا

به دنبال رد شكایت ترامپ در زمینه حذف آرای پستی در ایالت پنسیلوانیا از سوی یك قاضی فدرال، كمپین ترامپ در یك دادگاه فدرال درخواست تجدید نظر كرد.

به گزارش نما، کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در ارتباط با شمارش آرای پستی ایالت پنسیلوانیا در یک دادگاه فدرال درخواست تجدید نظر کرد.

این اقدام پس از آن صورت می‌گیرد که روز یک شنبه یک قاضی فدرال شکایت ستاد انتخاباتی ترامپ برای حذف آراء پستی در این ایالت را به دلیل «استدلال‌های حقوقی ناروا و اتهامات سوداگرانه» رد کرد.

رودی جولیانی وکیل ترامپ با تنظیم شکایتی خواستار ابطال میلیونها رای پستی در ایالت پنسیلوانیا شده بود که از سوی قاضی فدرال «متیو بران» رد شده بود.

براساس گزارش پایگاه خبری هیل، رودی جولیانی وکیل ترامپ خواستار تجدید نظر در حکم متیو بران شده و دادخواستی را در این زمینه به حوزه قضایی سوم دادگاه فدرال آمریکا ارائه کرده است.

قاضی بران، شکایت ستاد انتخاباتی ترامپ را مملو از «استدلال‌های حقوقی ناروا و مخدوش و همچنین اتهامات سوداگرانه» دانسته و با درخواست حذف آراء پستی در این ایالت مخالفت کرد.

به نوشته وبگاه «بلومبرگ»، این قاضی سپس حکم کرد که مسئولان انتخاباتی پنسیلوانیا می‌توانند نتایج رأی‌گیری ریاست‌جمهوری در این ایالت را تایید کنند، نتایجی که طبق ارزیابی رسانه‌های آمریکایی، «جو بایدن» را پیروز این ایالت نشان می‌دهد.

در حالیکه رسانه‌های آمریکایی جو بایدن نامزد دموکراتها را پیروز انتخابات ریاست جمهوری 2020 اعلام کرده‌اند، دونالد ترامپ از پذیرش شکست خودداری کرده و پیروزی بایدن را متقلبانه خوانده است. ترامپ چندین شکایت در روند شمارش آرا به دادگاههای ایالتی تسلیم کرده است که همه آنها تاکنون رد شده است.
منبع: فارس

۱۳۹۹/۹/۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...