نسخه چاپی

خوشبختی پرسپولیس با ملی‌پوشان آماده

عکس خبري -خوشبختي پرسپوليس با ملي‌پوشان آماده

بازیكنان ملی پوش پرسپولیس تاثیر زیادی در نخستین پیروزی این تیم در لیگ برتر بیستم داشتند.

به گزارش نما، احمد نورالهی، سیامک نعمتی، وحید امیری و محمدحسین کنعانی زادگان بازیکنان ثابت ملی پوش پرسپولیس در اردوهای اخیر تیم ملی ایران که زیر نظر دراگان اسکوچیچ برگزار شد بوده‌اند.

مهدی شیری مدافع راست سرخ‌ها نیز در آخرین اردوی تیم ملی ایران حضور داشت تا تعداد ملی پوشان تیم باشگاهی اش را پس از جدایی شجاع خلیل زاده، مهدی ترابی و علی علیپور به عدد پنج برساند.

پرسپولیس در حالی موفق به کسب اولین پیروزی خود در لیگ برتر بیستم مقابل صنعت نفت آبادان شد که با ملی پوشان این تیم تاثیر بسزایی در کسب این سه امتیاز داشتند.

سیامک نعمتی که پس از مدتها به عنوان هافبک نفوذی در پرسپولیس به میدان رفت با زدن ضربه پنالتی و تبدیل آن به گل توانست بهترین بازیکن زمین شود.

ملی پوش پرسپولیس در حالی پشت ضربه پنالتی ایستاد که محمدحسین کنعانی زادگان موفق به گرفتن آن پنالتی شد. مدافع تیم ملی فوتبال ایران که توانست خودش را به یکی از مهره‌های مهم گل محمدی تبدیل کرده تا با میل به حضور در محوطه جریمه حریفان، هنگام ارسال ضربات آزاد تاثیر خود را در نتیجه بازی به سود تیمش بگذارد.

کنعانی زادگان در تمام مصاف‌های تک به تک خود با مهاجمان نفت آبادان همچون طالب ریکانی موفق ظاهر شد تا تاثیر خود را در بسته نگه داشتن دروازه حامد لک در چارچوب دروازه پرسپولیس نیز نشان دهد.

نورالهی هافبک پرسپولیس نیز که بیشتر از دو سال است به تمام اردوهای تیم ملی دعوت می‌شود نیز توانست نقش زیادی در مالکیت توپ این تیم و پاس‌های دقیق به جناحین بازی داشته باشد تا پس از نعمتی به عنوان دومین بازیکن تاثیرگذار این تیم شناخته شود.
منبع: مهر

۱۳۹۹/۹/۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...