نسخه چاپی

بودجه تأمین قیر تا پایان هفته تزریق می‌شود

عکس خبري -بودجه تأمين قير تا پايان هفته تزريق مي‌شود

نیكزاد، نایب رئیس مجلس گفت: در نشست امروز مقرر شد كه دستگاه های تعیین شده در قانون الحاق یك بند به تبصره یك قانون بودجه سال ۱۳۹۹ كل كشور، ظرف ۴۸ ساعت جداول استانی خود را به مجلس و سازمان برنامه و بودجه اعلام كنند تا ان شاء الله تا پایان هفته، اعتبارات مذكور اختصاص یابد.

به گزارش نما ،به نقل از خانه ملت، نشست مشترک علی نیکزاد نایب رئیس مجلس با مسئولان دستگاه های اجرایی از جمله وزارت راه و شهرسازی، بنیاد مسکن، سازمان برنامه و بودجه و سازمان جنگل ها، مراتع و منابع طبیعی با دستور کار بررسی روند اجرای قانون الحاق یک بند به تبصره ۱ قانون بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور و تأمین قیر رایگان صبح امروز دوشنبه برگزار شد.

نیکزاد، در تشریح نشست امروز، گفت: هر کمیسیون در مجلس شورای اسلامی چندین اولویت دارد، حال یکی از اولویت های کمیسیون عمران در مجلس یازدهم، بحث تأمین قیر بود که خوشبختانه با تلاش های صورت گرفته، قانون مذکور تصویب و به تأیید شورای نگهبان رسید.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بر اساس قانون الحاق یک بند به تبصره ۱ قانون بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور، قرار نیست که حواله قیر رایگان میان دستگاه ها توزیع شود تا از این محل رانت و فساد رخ دهد، بلکه قرار است اعتباری حدود ۴ هزار میلیارد تومان با تخصیص صد درصد از طریق سازمان برنامه و بودجه در اختیار دستگاه ها قرار گیرد.

نیکزاد افزود: بر اساس قانون مذکور، ۵۰ درصد از این اعتبارات در اختیار وزارت راه و شهرسازی، ۲۱ درصد در اختیار بنیاد مسکن، ۱۷ درصد در اختیار سازمان شهرداری ها و دهیاری ها وزارت کشور، ۵ درصد در اختیار نوسازی مدارس، ۴ درصد در اختیار سازمان جنگل ها، مراتع و منابع طبیعی و ۳ درصد در اختیار بسیج سازندگی قرار می گیرد. پس از آن این اعتبارات از سوی دستگاه ها به صورت استانی در اختیار سازمان های مربوطه قرار گرفته و آن ها از این محل اعتباری، صرفا اقدام به تأمین قیر می کنند.

آسفالت و روکش ۱۴۰ میلیون متر مربع جاده با اجرای قانون تأمین قیر رایگان
وی گفت: در نشست امروز مقرر شد که دستگاه های تعیین شده در قانون الحاق یک بند به تبصره ۱ قانون بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور، ظرف ۴۸ ساعت جداول استانی خود را به مجلس و سازمان برنامه و بودجه اعلام کنند تا ان شاء الله تا پایان هفته، اعتبارات مذکور اختصاص یابد. با اجرای قانون مذکور، ۱۴۰ میلیون متر مربع آسفالت و روکش خواهد شد.


بازار

۱۳۹۹/۹/۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...