نسخه چاپی

ترامپ: تسلیم آرای جعلی نمی‏‎شوم

عکس خبري -ترامپ: تسليم آراي جعلي نمي‏‎شوم

رئیس‌جمهور فعلی آمریكا می‌گوید موافقت با روند مقدماتی انتقال قدرت به بایدن دموكرات، ارتباطی با عزم او برای پیگیری شكایت و افشاگری درباره فاسدترین انتخابات تاریخ آمریكا ندارد.

به گزارش نما، دونالد ترامپ رئیس‌جمهور فعلی آمریکا که ساعاتی پیش در پی باخت در ایالت کلیدی میشیگان، فرایند انتقال قدرت به جو بایدن رقیب دموکرات خود را تائید کرد؛ در پیامی توئیتری مدعی شد که این اقدام به منزله تسلیم شدن نیست و نبرد همچنان ادامه دارد.

وی در این باره نوشت: اینکه آژانس خدمات عمومی آمریکا اجازه همکاری مقدماتی با دموکرات‌ها را پیدا کرده، چه ربطی به پیگیری روند شکایات متعدد ما دارد؟

ترامپ همچنین گفت مادامی که ثابت شود رقابت ۲۰۲۰ فاسدترین رقابت تاریخ سیاسی آمریکا بوده است؛ تیم حقوقی وی، همچنان پیگیر شکایت‌های متعدد خواهد بود.

وی بار دیگر با اشاره به سامانه رای‌گیری «دامینیون» (Dominion)، مدعی شد که تسلیم آرای جعلی نمی‌شود و در پیگیری شکایت‌ها، با سرعت تمام، رو به جلو حرکت می‌کند.

کارزار انتخاباتی جمهوریخواهان مدعی است این سامانه رای‌گیری در خدمت دموکرات‌ها است و در ایالاتی مانند تگزاس که سامانه‌های جایگزین استفاده کرده‌اند، پیروزی با اختلاف آرای زیاد، نصیب او شده است.
منبع: مهر

۱۳۹۹/۹/۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...