نسخه چاپی

تهران| جریمه خودروها در زمان تردد در ساعات ممنوعه چگونه پاك می‌شود؟

عکس خبري -تهران| جريمه خودروها در زمان تردد در ساعات ممنوعه چگونه پاک مي‌شود؟

رئیس پلیس تهران گفت: در طرح ممنوعیت تردد از ساعت ۲۱ تا چهار صبح، خودروها در صورت مراجعه به فرمانداری و اعمال قانون، در آینده مجوز و تاییده‌های لازم را از فرمانداری بگیرند، به مراكز ۱۰ گانه اعتراضات پلیس راهور مراجعه كنند تا جریمه آنها پاك شود.

به گزارش نما ،سردار حسین رحیمی صبح امروز در حاشیه مرحله 39 طرح رعد در پلیس پیشگیری تهران بزرگ در تشریح جزئیات این طرح اظهار کرد: مرحله 39 طرح رعد در 48 ساعت گذشته توسط پلیس پیشگیری تهران بزرگ و کلانتری‌های 84 گانه به اجرا درآمد.

رئیس پلیس تهران افزود: در این طرح با اجرای 236 حکم قضائی، 713 سارق، مالخر، اوباش، فروشندگان موادمخدر و مشروبات الکی بازداشت شدند.

وی با اشاره به کشف بیش از دو هزار و 700 اموال مسروقه در طرح مذکور، گفت: به عنوان مثال 112 دستگاه خودرو و 66 دستگاه موتورسیکلت، 9 قبضه سلاح گرم و شکاری و 14 قبضه سلاح سرد کشف شد.

به گفته این مقام انتظامی، مجموع کشفیات در مرحله 39 طرح رعد، بالغ بر یک میلیارد و 500 میلیون تومان بوده است.

رحیمی درباره نحوه تردد خودروها در تعطیلی دو هفته‌ای تهران اظهار کرد: هیچ دستگاهی غیر از پلیس نمی‌تواند خودروهای متخلف را در این طرح و در تمام طرحها اعمال قانون کند، خودروهایی که در این هفته ضرورت به تردد در شهر تهران دارند، باید برای اخذ مجوز به فرمانداری مراجعه کنند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: برخی از خودروها نیز اگر در صورت مراجعه به فرمانداری مراجعه کردند و جریمه شدند، در آینده مجوز و تاییده‌های لازم را از فرمانداری بگیرند، به مراکز 10 گانه اعتراضات پلیس راهنمایی و رانندگی در تهران مراجعه کنند تا جریمه آنها پاک شود.

این مقام انتظامی با تاکید بر اینکه تذکرات به خودروها در شب نخست بیشتر ارشادی بود، بیان کرد: انصافاً در این طرح شاهد همکاری مردم هستیم، بالغ بر 70 درصد از ساعات 21 تا چهار صبح و از 30 تا 50 درصد شاهد کاهش ترددهای روزانه از ابتدای آذر ماه هستیم.

وی یادآور شد: اکثر مقررات کمیته امنیتی - اجتماعی ستاد ملی مقابله با کرونا توسط پلیس اعمال می‌شود، همکاران ما در سطح شهر حصور دارند و شهروندان می‌توانند تخلفات را به مرکز فوریتهای پلیسی 110 اعلام کنند.
تسنیم

۱۳۹۹/۹/۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...