نسخه چاپی

سردار سنایی راد در گفتگو با نما:

بسیج نهادی با عملكردهای متفاوت در تمام فصول است/نباید از ظرفیت های بسیار بالای بسیج غافل ماند

عکس خبري -بسيج سرمايه‌اي عظيم براي گره‌گشايي از مشکلات جامعه است

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده معظم كل قوا گفت: بسیج بزرگترین نیروی مردمی در جهان محسوب می شود كه از ظرفیت های بالایی برای حل مشكلات امروز كشور برخوردار است.

سردار رسول سنایی راد، معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده معظم کل قوا در گفتگو با نما اظهار داشت: بسیج بزرگترین نیروی مردمی در جهان است که در تمامی عرصه های اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و امنیتی حضور چشم گیر دارد که کمک به سیل زدگان و زلزله زدگان و در این اواخر هم خدمت رسانی در مسیر مقابله با کرونا نمونه هایی از فعالیت های بسیج محسوب می شوند.

وی افزود: درواقع بسیج نهادی با عملکردهای متفاوت در تمام فصول است که در نبردهای سخت و نبردهای نرم دشمنان را مغلوب ساخته است. در این چهار دهه بسیج در تمام حوزه ها به خصوص حوزه علمی به موفقیت های چشم گیری دست یافته و متعلق به تمام جغرافیای کشور است و از آن می توان کارکردهای متنوعی را انتظار داشت.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده معظم کل قوا با بیان اینکه وجود بسیج برای تمام دستگاه فرصتی بی نظیر است، خاطرنشان کرد: دستگاه های دولتی و غیردولتی با استفاده از ظرفیت های بسیج می توانند به موفقیت های بسیاری دست یابند تا همه اقشار مختلف جامعه از این موفقیت ها نفع ببرند که به عنوان مثال حضور بسیج در طرح ملی واکسیناسیون فلج اطفال نمونه ای موفق از حضور پررنگ بسیج محسوب می شود.
سنایی راد با اشاره به شیوع ویروس کرونا گفت: این روزها که کشور درگیر همه گیری ویروس کروناست، بسیج از همان ابتدا بدون توجه به حملات دشمنان و بدخواهان وارد عرصه مقابله با کرونا شد و در این راستا در قالب گروه های جهادگران سلامت به بیمارستان ها و مناطق محروم رفتند تا در راستای مقابله با این ویروس نقش بسزایی داشته باشند.
او به نقش بسیج در مقابله با گران فروشی و احتکار اشاره کرد و یادآور شد: در اوایل همه گیری ویروس کرونا در کشور، سوداگران که ماسک و اقلام بهد اشتی را احتکار می کردند، بسیج به عنوان یک نیروی مردمی و با اتکا به گزارش های مردمی توانست انبارهای احتکار ماسک و سایر اقلام بهداشتی را کشف کند و در اختیار نیروی انتظامی قرار دهد و حتی در مقابله با احتکار موارد غذایی چنین برخوردی صورت گرفت؛ لذا نباید از ظرفیت های بسیار بالای بسیج غافل ماند.

ثبت: ۱۳۹۹/۹/۵

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: