نسخه چاپی

حواشی فوتبال ایران مثل علف هرز است

عکس خبري -حواشي فوتبال ايران مثل علف هرز است

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: باید جلوی حاشیه های اخیر گرفته شود چون مانند علف هرز مانع پیشرفت فوتبال ایران می شود.

به گزارش نما، وحید فاضلی در نشست خبری آنلاین قبل از دیدار سایپا با نساجی مازندران در هفته سوم رقابت های لیگ برتر فوتبال گفت: سوم آذر گذشت و جا دارد یا مرحوم پرویز دهداری را زنده نگه داریم. چون ایشان مظهر اخلاق مداری در فوتبال ایران بود.

سرمربی نساجی مازندران افزود: بازی فردا برای هر دو تیم سخت است. سایپا تیم جوان و با انگیزه ای است که نسبت به سال گذشته بهتر شده است. البته آنها نفراتی همچن حسین ماهینی را نیز جذب کرده اند که می تواند به این تیم کمک کند. به بازیکنانم گفتم این بازی از دیدار با تراکتور تبریز نیز سخت تر است.

وی تصریح کرد: فارغ از نتیجه بازی فردا اگر بخواهیم عملکرد بهتری داشته باشیم باید سطن انگیزشی بیشتری نسبت به دیدار قبلی با تراکتور داشته باشیم.


وی درباره کسب چهار امتیاز از دو دیدار نخست این تیم در لیگ برتر تصریح کرد: راضی هستیم اما می توانستیم ۶ امتیازی باشیم. با این حال روی دیدارهای قبلی تمرکز نداریم و به بازی های آینده فکر می کنیم.

فاضلی درباره حاشیه های بوجودامده در هفته های نخست گفت: مربیان جوان وارد لیگ شده اند و زیر ذره بین هستند و فشار زیادی را تحمل می کنند. اعتقاد دارم اگر قرار است رشد کنیم باید به آنها اعتماد شود تا رشد هم صورت بگیرد.

وی درباره بیانیه نویسی برخی باشگاه ها علیه عملکرد داوران تصریح کرد: هفته گذشته برخلاف اینکه گل تراکتور مقابل ما آفساید بود، نگاه باشگاه ما اخلاق مداری و آرامش بود. این برخوردها در دو هفته ابتدایی که باعث تنش هم می شود زیاد است. این حواشی مثل علف هرز جلوی پیشرفت فوتبال ما را می‌گیرد

فاضلی درباره حضور روزبه شاه علی‌دوست به عنوان بازیکنی که سال ها در سایپا حضور داشت و حالا به نساجی امده است خاطرنشان کرد: از صمیم قلب دوست دارم بعد از اینکه نامش در نساجی به نیکی یاد شد، با پیراهن سایپا از فوتبال خداحافظی کند. البته الان برای خداحافظی روزبه زود است چون کیفیت فنی که از او می‌بینم همچنان می‌تواند بازی کند. او ۱۴ سال سایپا بوده و همچون ابراهیم صادقی و مجید ایوبی فرزند سایپاست.

۱۳۹۹/۹/۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...