نسخه چاپی

تجاوز وحشیانه به زن جوان در گورستان! + عكس

عکس خبري -تجاوز وحشيانه به زن جوان در گورستان! + عکس

زن بیچاره‌ای كه برای رفتن به سركارش صبح زود از منزل خارج شده بود وقتی در این هوای سرد موفق نشده بود تاكسی بگیرد ناچار پیاده به راه افتاد غافل از اینكه اتفاقی شوم انتظار او را میكشد!

به گزارش نما ،هنگامی که زن جوان در گرگ و میش صبحگاهی به سمت محل کارش میرفت مردی سایه به سایه او را تعقیب میکرد و ناگهان به او حمله کرد.

تصاویر دوربین مدار بسته نشان از تجاوز خشونت بار زندانی تازه از زندان آزاد شده‌ای را می‌دهد که زنی را در گورستانی تاریک مورد تجاوز وحشیانه قرار داده است.


“الک لودر” تنها ۵ روز از آزادی‌اش از زندان می‌گذشته که زنی را در گورستان مورد تجاوز وحشیانه قرار داد. این زن که به دلایل قانونی نام‌اش فاش نشده صبح زود عازم محل کارش بوده که وسیله حمل‌ونقل عمومی در آن ساعت در دسترس نبوده است، بنابراین قربانی پیاده راهی محل کارش بوده که از سوی الک تعقیب می‌شود و در یک فرصت این مرد جانی زن را به سمت گورستانی تاریک می‌برد و وی را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد به گونه‌ای که وی بیهوش می‌شود. در این فاصله قربانی ۳ بار از سوی الک مورد تجاوز قرار گرفته و پول‌ها و تلفن همراهش به سرقت رفته است.


بدنبال این ضرب و شتم شنوایی و بینایی این زن تحت تاثیر قرار گرفته است.. مجرم بار دیگر روز جمعه روانه زندان شد. طبق نظر دادگاه آزادی الک برای جامعه تهدید بزرگی به شمار می‌آید بنابراین وی باید تا ابد عمر خود را پشت میله‌های زندان سپری کند.

قربانی که اهل شرق اروپاست علاوه بر آسیب‌های ذکر شده ار ناحیه دندان‌ها و صورت نیز دچار آسیب شده است. طبق انتشار بیانیه‌ای از سوی این زن این حمله خشونت آمیز تمام ابعاد زندگی وی را تحت شعاع قرار داده، همچنین از نظر مالی نیز در مضیقه است و زندگی اجتماعی وی نیز تغییر کرده و از نظر ظاهری بسیار آسیب دیده است.منبع: افکار نیوز

۱۳۹۹/۹/۵

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: