نسخه چاپی

آماده‌باش در تمام سفارتخانه‌های رژیم صهیونیستی

عکس خبري -آماده‌باش در تمام سفارتخانه‌هاي رژيم صهيونيستي

پس از جنایت ترور شهید «محسن فخری زاده» دانشمند هسته ای ایران، تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام كرد كه این رژیم سطح آماده باش در تمامی سفارتخانه‌های خود را بالا بُرده است.

به گزارش نمابه نقل از تلویزیون رژیم صهیونیستی، سران ارشد این رژیم به کلیه سفارتخانه‌های خود در کشورهای مختلف اعلام کرده‌اند که در حالت آماده‌باش و هشدار امنیتی قرار بگیرند.

بر اساس این گزارش، تلویزیون رژیم صهیونیستی عنوان کرده است که سطح آماده باش در سفارتخانه‌های این رژیم از روز گذشته تاکنون بالا رفته است. در همین ارتباط، شبکه المیادین نیز اعلام کرده است که علت بالا رفتن سطح آماده باش در سفارتخانه‌های رژیم صهیونیستی در سراسر جهان ترس این رژیم از اقدام تلافی جویانه احتمالی تهران به دنبال جنایت ترور شهید فخری زاده، است.

محسن فخری زاده، دانشمند هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران روز گذشته در دماوند هدف حمله تروریستی قرار گرفت و به شهادت رسید. مقامات جمهوری اسلامی ایران اعلام کردند که نشانه‌هایی جدی از نقش آفرینی رژیم صهیونیستی در این اقدام جنایتکارانه و بزدلانه وجود دارد.

بسیاری از طرف‌های منطقه‌ای تاکنون جنایت ترور شهید محسن فخری زاده را محکوم کرده‌اند. در همین ارتباط، محمود الزهار عضو ارشد حماس در این خصوص گفت: جنایت ترور شهید فخری زاده با هدف تضعیف جمهوری اسلامی ایران انجام شد. بدون شک ایران به این اقدام جنایتکارانه واکنش نشان خواهد داد.
منبع: مهر

۱۳۹۹/۹/۸


نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: