نسخه چاپی

یوسفی در گفتگو با نما:

فروش مرغ با قیمت 18 هزار و 500 تومان برای واحدهای صنفی الزامی است

عکس خبري -فروش مرغ با قيمت 18 هزار و 500 تومان براي واحدهاي صنفي الزامي است

رئیس انجمن فروشندگان مرغ تهران الزام آور بودن قیمت جدید مرغ كه 18 هزار و 500 تومان است، خبر داد.

مهدی یوسفی رئیس انجمن فروشندگان مرغ تهران در گفتگو با خبرنگار نما، در مورد قیمت گذاری جدید مرغ گفت: افزایش قیمت مرغ در روزهای گذشته هیچ ارتباطی با ماجرای معدوم سازی انبوه جوجه ها طی چند ماه گذشته نداشته است.

وی افزود: آنچه که امروز از اهمیت بالا برخوردار است و باید مورد توجه قرار گیرد، این است که قیمت مصوب مرغ به مبلغ 20هزار و 400 تومان بوده اما امروز دو هزار تومان هم کمتر از قیمت مصوب یعنی 18 هزار و 500 تومان در میادین شهرداری، واحد های صنفی و فروشگاه های زنجیره ای سراسر کشور عرضه می شود؛ بنابراین هیچ نگرانی برای مصرف کنندگان وجود ندارد .

رئیس انجمن فروشندگان مرغ تهران با بیان اینکه توزیع گسترده مرغ کاهش قیمت را به همراه داشته است، خاطر نشان کرد: طی روزهای گذشته با تلاش ها و پشتیبانی هایی که از سوی سازمان امور دام وزارت جهاد کشاورزی صورت گرفته، کمبود مرغ در بازار جبران و خلأ های این حوزه رفع شد؛ بنابراین نتیجه این اقدامات کاهش قیمت مرغ را به همراه داشت.

یوسفی با تأکید بر این موضوع که قیمت جدید مصوب مرغ از روز گذشته برای تمامی واحد های صنفی یا فروشندگان مرغ لازم الإجراست، گفت: اگر هر واحد صنفی و یا فروشندگان مرغ از قیمت مصوب اعلام‌شده، تخطی کنند، مرتکب عمل خلاف شده اند و فروشندگان موظف هستند که قیمت های جدید را اجرا کنند.

۱۳۹۹/۹/۹


نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: