نسخه چاپی

سیاست رقیب هراسی، دستورالعمل كهنه اصلاح‌طلبان

اصلاح طلبان نگران انتخابات ۱۴۰۰

عکس خبري - اصلاح طلبان نگران انتخابات ????

مهم ترین ترفند این روزهای جریان اصلاحات ، ادعای ورود نظامیان به میدان انتخابات و به قدرت رسیدن یك گزینه ی نظامی است. آن ها مدعی هستند كه اصولگرایان می خواهند با گزینه‌ای نظامی وارد میدان انتخابات شوند.

سلما قنبرلو- به گزارش نما هر چه بیشتر به انتخابات ریاست جمهوری 1400 نزدیک می شویم فعالیت گروه های سیاسی هم بیشتر می شود .
مهم ترین ترفند این روزهای جریان اصلاحات ، ادعاي ورود نظاميان به ميدان انتخابات و به قدرت رسیدن یک گزینه ی نظامي است. آن ها مدعی هستند که اصولگرایان می خواهند با گزينه‌اي نظامي وارد میدان انتخابات شوند.
هدف جریان اصلاحات از طرح این موضوع و تکرار مداوم آن این است که به افکار عمومی القاء کنند که جریان رقیب می خواهد. ديپلماسي و گفتگو با جهان را کمرنگ کند و سايه جنگ را بر سر کشور باز گرداند و آزادي‌هاي سياسي– اجتماعي را کمرنگ کند و همچنین فعاليت‌هاي آزاد اقتصادي نيز با محدوديت‌هاي فراواني مواجه خواهد شد و این‌همه با قدرت يافتن گزينه نظامی اصولگرایان شکل خواهد گرفت! این در حالی است که گزینه های مطرح شده همگی سال های فراوانی است که از جایگاه نظامی خارج شده اند و بیشتر به یک رجل سیاسی شهرت دارند تا یک فرد نظامی!
ضمن آنکه طبق قانون اساسی داشتن سابقه ی نظامی مانعی برای نامزد شدن نیست و مردم خوشان تشخیص خواهند داد که به این افراد اعتماد کنند یا نه!
در ماه‌های باقی‌مانده به انتخابات، هر روز شگرد های تازه ای توسط جریان‌های سياسي، براي جلب رأی و اعتماد مردم طرح‌ریزی و اجرا می‌شود که بايد در برابر آن هوشمند بود و در انتخابات دچار خطاي محاسباتي نشد و بهترین‌ها را که می‌توانند آينده کشور را تضمين کنند، برگزيد

۱۳۹۹/۹/۱۱


نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: