نسخه چاپی

تقدیر نمایندگان از قوه قضائیه در برخورد با تخلفات خصوصی‌سازی

عکس خبري -تقدير نمايندگان از قوه قضائيه در برخورد با تخلفات خصوصي‌سازي

عضو هیئت رئیسه مجلس بیانیه تقدیر جمعی از نمایندگان در رابطه با عملكرد دستگاه قضا در برخورد با پرونده‌های تخلف خصوصی سازی را قرائت كرد.

به گزارش نما ،سید محسن دهنوی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی بیانیه حمایت ۱۱۵ نفر از نمایندگان از عملکرد دستگاه قضا در برخورد با پرونده‌های تخلف حوزه خصوصی سازی را قرائت کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت آیت الله رئیسی رئیس محترم قوه قضائیه

با اهدای سلام و تحیت

احتراماً ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی بدین وسیله مراتب قدردانی خود را از اهتمام مجدانه قوه قضائیه در برقراری عدالت، صیانت از حقوق عامه و حفاظت از بیت‌المال در برابر تعرض غارت گران در جریان واگذاری‌های خلاف قانون سازمان خصوصی سازی به ویژه اقدام به عمل آمده در ابطال واگذاری شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری مغان اعلام می‌داریم.

هرچند حامیان تضییع حقوق و اموال مردم با حمایت مستقیم و اعمال فشارهای سیاسی به طور غیرمستقیم و حتی درخواست چشم‌پوشی از نقض بیّن قانون توسط آن قوه معزز، به هر روشی سعی در تطهیر مجرمان و محافظت از متعرضان به حقوق ملت شریف را دارند تا اموال به یغما رفته به هر طریقی تحت استیلای آنها حفظ شود. رجا واثق دارد که مجموعه محترم قوه قضائیه با حضور حضرتعالی ضمن برخورد با مجرمان ذی مدخل کلیه اموال غارت شده از جمله شرکت کشت و صنعت هفت تپه، مهندسی بین‌المللی ایران، ایران ایر تور، شرکت پالایش نفت کرمانشاه و سایر موارد را به بیت‌المال بازخواهد گرداند.
مهر

۱۳۹۹/۹/۱۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...