نسخه چاپی

امیرآبادی: تازه هفته چهارم است چرا هواداران اینقدر عجله دارند؟/فضای مجازی بلای ورزش ایران شده است

عکس خبري -اميرآبادي: تازه هفته چهارم است چرا هواداران اينقدر عجله دارند؟/فضاي مجازي بلاي ورزش ايران شده است

بازیكن اسبق تیم فوتبال استقلال گفت: از هواداران خواهش می كنم صبر و از تیم حمایت كنند، تازه ۴ هفته از بازی ها گذشته ولی هنوز ۹۰ دقیقه بازی تمام نشده یك عده شروع به انتقاد می كنند.

به گزارش نما، مهدی امیر آبادی در خصوص دیدار استقلال مقابل پیکان و بن بست تاکتیکی آبی پوشان گفت: پیکان واقعا دفاعی و بسته بازی می کرد اما باید قبول کنیم خیلی از تیم ها ممکن است با همین روش وارد بازی ها شوند.استقلال تیم قوی است و همه می خواهند از آن امتیاز بگیرند و طبیعی است برای حداقل امتیاز وارد مسابقه شوند.

وی افزود: البته کادر فنی استقلال حتما باید فکری به حال این مسابقات که تیم ها بسته بازی می کنند کند و اتفاقا خوب شد این اتفاقات اول فصل رخ داد و فرصت جبران وجود دارد. استقلال دیروز بد بازی نکرد و سوار بر جریان بازی بود و حتی همین موضوع باعث شد تا مهاجمان پیکان هم برای دفاع به زمین خود برگردند ولی کادر فنی قطعا روی گلزنی تیم استقلال باید بیشتر کند.

کاپیتان اسبق استقلال با اشاره به فضای ایجاد شده بعد از بازی با پیکان عنوان کرد: نمی دانم چرا این معضل که سالهاست گریبان استقلال را گرفته تمامی ندارد. از هواداران خواهش می کنم صبر و از تیم حمایت کنند. تازه ۴ هفته از بازی ها گذشته ولی می بینم در صفحات مجازی خیلی ها هنوز بازی تمام نشده شروع به انتقاد می کنند.

وی خاطرنشان کرد: واقعا چرا هواداران استقلال هنوز فصل شروع نشده اینقدر عجله دارند؟ من هم قبول دارم امتیازات هفته های اول مهم است ولی نوسان برای همه تیم ها در طول فصل به وجود می آید .هواداران باید اتحاد داشته باشند و همه دست به دست هم بدهند و از تیم حمایت کنند تا استقلال به موفقیت برسد.

امیرآبادی در خصوص اینکه برخی از کانالهای هواداری در ایران فعالیت های غیر مجاز دارند و هواداران فوتبال را به ایجاد فضای مخرب بر باشگاه ها تشویق می کنند به فارس گفت:این کانالها و فضای مجازی بلای ورزش کشور شده است. شنیده ام به صورت جدی برای مقابله به این موضوع دست به کار شده اند و اگر این اتفاق رخ بدهد استقلال و پرسپولیس می توانند با آرامش بهتری فعالیت داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: این موضوع باید به صورت جدی پیگیری شود درست مثل بحث فساد در فوتبال که شنیده ام در حال مقابله جدی با عوامل دلالی و فساد در فوتبال هستند و حتی با برخی مربیان و دلال ها هم به صورت چراغ خاموش برخورد شده است. هوادارانِ استقلال فریب این فضای مجازی را نخورند و به جای آنکه تحت تاثیر هیجانات این صفحات باشند به فکر موفقیت تیمشان فکر کنند. کافی است همین هوادار بدون در نظر گرفتن وضعیت فنی تیم فقط از مربی، بازیکن و ... حمایت کند در آن صورت با گذشت چند هفته تاثیر این حمایت را روی عملکرد کلی تیم خواهد دید.
منبع: فارس

۱۳۹۹/۹/۱۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...