نسخه چاپی

روشن: عدم مدیریت در استقلال یعنی انتخاب مظلومی به عنوان سرپرست!/ قضاوت درباره كادر فنی زود است

عکس خبري -روشن: عدم مديريت در استقلال يعني انتخاب مظلومي به عنوان سرپرست!/ قضاوت درباره کادر فني زود است

پیشكسوت تیم فوتبال استقلال با اشاره به مشكلات مدیریتی در استقلال گفت: وقتی شنیدم پرویز مظلومی به عنوان سرپرست تیم انتخاب شده، تعجب كردم.

به گزارش نما، حسن روشن درباره تساوی یک - یک تیم فوتبال استقلال مقابل صنعت نفت آبادان در هفته پنجم لیگ برتر و انتقادها از این تیم اظهار داشت: قضاوت درباره کادر فنی زود است و باید فرصت دهند. اگرچه می‌دانم هواداران از شرایط تیم راضی نیستند اما مشکلات استقلال عدم مدیریت کلان است. وقتی مدیرعامل باشگاه انتخاب نمی‌شود، معنایش این است که همه سر کار هستیم.

وی با اشاره به مشکلات مدیریتی در باشگاه استقلال ادامه داد: در مقطعی در زمان مدیریت محمد دادکان از من خواستند که سرپرست تیم جوانان ایران شوم اما قبول نکردم. خیلی اصرار کردند و حتی سفر هم رفتیم. بازیکنانی مثل علیرضا حقیقی، محسن فروزان و ... در تیم جوانان بودند و تیم خوبی بود اما با دو مربی برزیلی وقت نتیجه نگرفتیم. من دیپلم فیفا را داشتم و گفتم اگر مدیر فنی بخواهید، می‌آیم اما سرپرست نمی‌شوم. با این مدرک، قبول پست سرپرستی تیم یعنی پستی جهنمی را قبول کرده‌ام.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: قضیه پرویز مظلومی هم در استقلال همین است و نباید پست جهنمی قبول می‌کرد. شنیدم قرارداد 700 میلیونی با استقلال بسته است که اشکالی ندارد. مظلومی دوست ما است اما وقتی سرپرست تیم می‌شود، دیگر کاری به مسائل فنی ندارد. چرا باید اکبر کارگر جم بیکار باشد و به او پست ندهند؟ کسی که نیاز مالی دارد و به خاطر مسئله فرزندش روحیه هم ندارد. وقتی شنیدم پرویز مظلومی به عنوان سرپرست تیم استقلال انتخاب شده است، تعجب کردم. سرپرست کارش چیز دیگری است، مربیگری چیز دیگری.انتخاب پرویز مظلومی به عنوان سرپرست تیم نشان دهنده عدم مدیریت کلان در باشگاه است.

روشن تصریح کرد: می‌دانم حال هواداران استقلال خوب نیست، چون از نتایج راضی نیستند. پرسپولیس هم از لحاظ مدیریت مشکل دارد اما چون نتیجه گرفته‌اند، دیده نمی‌شود. قضاوت درباره کادر فنی زود است اما چرا از کمیته فنی استفاده نمی‌شود؟ امثال جواد قراب، نصرالله عبداللهی، بهتاش فریبا و ... بزرگ هستند اما چرا حکم ندارند؟ چرا مطالبه‌ای از آنها نمی‌شود؟
منبع: تسنیم

۱۳۹۹/۹/۱۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...