نسخه چاپی

معمای مرگ دختر جوان و سرقت دلارهایش

عکس خبري -معماي مرگ دختر جوان و سرقت دلارهايش

به‌دنبال مرگ اسرارآمیز صاحب مزون لباس و سرقت‌ لباس‌‌عروس‌ها و دلارهایش، تحقیقات پلیس جنایی تهران برای حل این معما آغاز شده است.

به گزارش نما به نقل از همشهری، ساعت 11صبح نوزدهم آذر‌ماه مرگ مرموز دختری 26ساله به قاضی مصطفی واحدی، کشیک جنایی تهران اعلام شد. جسد این دختر در طبقه سوم ساختمانی در غرب تهران کشف شده بود و بررسی‌ها نشان می‌داد که دختر 26ساله مزون لباس عروس داشته و آرایشگری هم می‌کرده است.

مأموران در جریان تحقیقات متوجه شدند که او چند سال قبل پس از قبولی در دانشگاه از شهرستان به تهران آمده و پس از پایان درسش در پایتخت مانده و مزون لباس عروس راه‌‌انداخته بود. خانواده‌اش که چند روزی بود از وی بی‌خبر بودند، از شهرستان راهی تهران شده و با کمک مأموران پلیس وارد آپارتمان دخترشان شده و با جسد وی در اتاق خواب مواجه شده بودند.

به‌دلیل اینکه 2هفته از مرگ دختر جوان می‌گذشت علت مرگ قابل تشخیص نبود و در این شرایط بازپرس جنایی دستور داد جسد برای تعیین علت مرگ به پزشکی قانونی انتقال یابد. وقتی مأموران در خانه قربانی حاضر شدند، آنجا به‌شدت به‌هم ریخته بود و در ادامه تحقیقات مشخص شد که او مقداری دلار در خانه داشته که اثری از آنها نبود. از سوی دیگر بخشی از لباس‌های عروس مزون در خانه وی بوده که اثری از لباس‌ها هم نبود. این ماجرا فرضیه سرقت را پررنگ‌تر می‌کرد که با دستور بازپرس جنایی، گروهی از کارآگاهان جنایی تهران تحقیقات خود را برای کشف اسرار مرگ دختر جوان آغاز کردند.

۱۳۹۹/۹/۲۲

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: