نسخه چاپی

علیرضا بیرانوند دوباره در تركیب اصلی آنتورپ

عکس خبري -عليرضا بيرانوند دوباره در ترکيب اصلي آنتورپ

علیرضا بیرانوند در دیدار امروز تیم آنتورپ مقابل كلاب بروژ بلژیك درون دروازه تیم آنتورپ قرار دارد.

به گزارش نما، تیم فوتبال آنتورپ امروز در هفته شانزدهم ژوپیر لیگ بلژیک به مصاف تیم کلاب بروژ می رود. مهمترین اتفاق این بازی به درون دروازه تیم آنتورپ بر می گردد؛ جایی که «ایوان لکو» سرمربی این تیم برای انتخاب دروازه بان اصلی خود دچار سردرگمی شده بود.

علیرضا بیرانوند دروازه بان ایرانی تیم آنتورپ بعد از چند ماه نیمکت نشینی در این تیم، سرانجام در لیگ اروپا جای «ژان بوتز» فرانسوی را گرفت و با عملکرد خوبش باعث شد تا سرمربی آنتورپ کار سختی برای تعیین دروازه بان نخست تیمش داشته باشد.

سایت «گاتزتا آنتورپ» خبر داد که بیرانوند در بازی امروز با کلاب بروژ بازهم در ترکیب اصلی آنتورپ خواهد بود.

این سایت از حضور بیرانوند در ترکیب اصلی به عنوان «سورپرایز» یاد کرد و نوشت: «تصمیم سختی بود اما ایوان لکو این تصمیم را گرفت: او دوباره علیرضا بیرانوند را در دروازه قرار داد و ژان بوتز روی نیمکت است.»

این سایت سپس با اشاره به عملکرد کم اشتباه بوتز در این فصل اعلام کرد که در بازی آنتورپ با خنک، این دروازه بان دچار اشتباه شد و سرمربی آنتورپ به او برای دیدار با تاتنهام «استراحت روحی و جسمی» داد… بیرانوند در بازی با تاتنهام نشان داد که چیزهای زیادی برای ارائه دارد و حالا او می‌تواند این را در بازی با کلاب بروژ هم نشان بدهد. لکو دیروز گفت که انتخاب دروازه بان اول تیم سخت است اما او اکنون این تصمیم را گرفته است. کنجکاو هستیم که بازی‌های آینده چطور رقم می‌خورد و عملکرد بیرانوند بعدازظهر یکشنبه تا حدی تعیین کننده است.»
منبع: مهر

۱۳۹۹/۹/۲۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...