نسخه چاپی

محرمی: نایب ‌قهرمانی چیزی از ارزش‌های پرسپولیس كم نمی‌كند

عکس خبري -محرمي: نايب ‌قهرماني چيزي از ارزش‌هاي پرسپوليس کم نمي‌کند

پیشكسوت پرسپولیس گفت: سرخپوشان نمایش خوبی در فینال لیگ قهرمانان داشتند و با تمام مشكلات نایب قهرمان آسیا شدند و این چیزی از ارزش‌های آنان كم نمی‌كند.

به گزارش نما، مجتبی محرمی اظهار داشت: پرسپولیس نمایش خوبی را مقابل اولسان در فینال لیگ قهرمانان آسیا به اجرا گذاشت و سزاوار شکست نبود.

وی افزود: اولسان در این مسابقه به جز ۲ موقعیتی که در پنالتی به دست آورد و توانست به گل برسد شانسی نداشت. آنها حربه خود را به کناره‌ها و دور زدن مدافعان پرسپولیس گذاشته بودند که نفرات تدافعی قرمزپوشان این اجازه را به آنها ندادند.

پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: واقعا افسوس خوردم که چرا پرسپولیس نتوانست قهرمان شود چرا که این لیاقت را داشت و می‌توانست در این فصل جام بزرگ را به ارمغان آورد.
محرمی تصریح کرد: «مهدی شیری» خطای هند عجیبی را در محوطه جریمه پرسپولیس انجام داد که باعث شد گل دوم اولسان زده شود. بازیکنی که در این سطح از فوتبال بازی می‌کند نباید این اشتباهات بزرگ را انجام دهد. شاید اگر آن اتفاق رخ نمی‌داد شرایط بازی به گونه دیگری پیش می‌رفت و پرسپولیس به گل دوم می‌رسید.

وی تاکید کرد: با تمامی اتفاقاتی که در فینال رخ داد پرسپولیس نمایش خوبی در لیگ قهرمانان آسیا داشت و باید از همه عوامل این تیم تشکر کرد. پرسپولیس با تمام مشکلات نایب قهرمان آسیا شد و این چیزی از ارزش‌های قرمزها کم نمی‌کند.

بازیکن اسبق پرسپولیس در پایان گفت: به طور حتم پرسپولیس در لیگ برتر قهرمان می‌شود چرا که بعید می‌دانم تیمی قدرت برابری با آنها را داشته باشد.

دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا بین تیم‌های پرسپولیس ایران و اولسان هیوندای کره‌جنوبی با برتری ۲ بر یک نماینده کره به اتمام رسید و پرسپولیس در عین شایستگی از رسیدن به جام قهرمانی بازماند.
منبع: ایرنا

۱۳۹۹/۹/۳۰

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...