نسخه چاپی

مقصد بعدی بشار كجاست؟

عکس خبري -مقصد بعدي بشار کجاست؟

هافبك عراقی تیم فوتبال پرسپولیس در قطر خواهد ماند و دیگر برای همراهی پرسپولیس به ایران باز نخواهد گشت.

به گزارش نما، بشار رسن هافبک عراقی سرخپوشان پس از اتمام دیدار نهایی لیگ قهرمانان آسیا به صورت رسمی همانطور که انتظار می‌رفت عنوان کرد که دیگر همراه پرسپولیس به ایران بازنخواهد گشت و بدین ترتیب جدایی خود را از پرسپولیس اعلام کرد.

رسن پس از پایان مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در مرحله غرب، در قطر ماند. همان زمان از سوی رسانه‌های قطری عنوان شد که این بازیکن با تیم القطر به توافقات نهایی رسیده است. بشار به ایران بازگشت اما در اولین روز بازگشتش در فضای مجازی مطلبی را منتشر کرد که قصد جدایی از پرسپولیس را دارد اما مسوولان وقت باشگاه و مربیان تیم به شدت با جدایی این بازیکن مخالفت کردند.

در آن مقطع جلسات متعددی نیز برگزار شد اما پس از جلسه آخر که در هتل برگزار شد، رسن به تمرینات پرسپولیس بازگشت.

همان زمان القطر به عنوان سهمیه آسیایی خود علی کریمی را از استقلال جذب کرد و سپس برای تقویت بخش هجومی نیز یوسف بلایلی الجزایری را به خدمت گرفت. با این حال آنها هنوز هم برای جذب این هافبک عراقی امید دارند.

از طرفی الریان قطر نیز که به تازگی هدایت این تیم را لوران بلان به خدمت گرفته، از مدت‌ها قبل به جذب این هافبک عراقی علاقه مند بود و این امکان نیز وجود دارد که بشار همبازی شجاع خلیل زاده در الریان شود.

با این حال بشار تا ساعاتی دیگر اردوی پرسپولیس در قطر را ترک خواهد کرد و پس از آن به صورت رسمی از مقصد بعدی این هافبک عراقی رونمایی خواهد شد.
منبع: ایرنا

۱۳۹۹/۹/۳۰

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...