نسخه چاپی

سریال «فرمانده قاسم» پخش می‌شود

عکس خبري -سريال «فرمانده قاسم» پخش مي‌شود

۲ سریال با موضوع رشادت‌های سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی به كارگردانی میرطاهر مظلومی و مهرداد عشقیان از ۳ شبكه نمایش، ایران و معارف پخش می‌شود.به گزارش نما، دو سریال با موضوع رشادت‌های سردار قاسم سلیمانی از روز شنبه ششم دی‌ماه به آنتن شبکه‌های رادیویی نمایش، ایران و معارف می‌رسد.

سریال رادیویی "صور از خاور" که به سفارش رادیو ایران در اداره‌کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است به فعالیت‌های سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در راستای امنیت خاورمیانه می‌پردازد.

این سریال رادیویی به کارگردانی میرطاهر مظلومی، نویسندگی پوریا موسوی، تهیه‌کنندگی فرشاد آذرنیا و با هنرمندی بازیگران اداره‌کل هنرهای نمایشی رادیو از روز شنبه ششم دی‌ماه ساعت 23:45 روی آنتن رادیو نمایش می‌رود و ساعت 22:30 از رادیو ایران پخش می‌شود.

همچنین سریال رادیویی "فرمانده قاسم" نیز به نویسندگی مجید دیندار و کارگردانی مهرداد عشقیان به سفارش رادیو معارف در اداره‌کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است.

این سریال رادیویی برگ‌هایی از زندگی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است که به تهیه‌کنندگی اشرف السادات اشرف‌نژاد و با هنرمندی بازیگران اداره‌کل هنرهای نمایشی رادیو از روز شنبه ساعت 18 روی آنتن رادیو نمایش می‌رود و ساعت 01:45 بامداد از رادیو معارف پخش می‌شود.
منبع: تسنیم

۱۳۹۹/۱۰/۶

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: