نسخه چاپی

كاهش ۳۰ درصدی تردد در جاده‌های كشور/ جریمه بیش از ۴۳ هزار خودرو در طرح ممنوعیت شبانه

عکس خبري -کاهش ?? درصدي تردد در جاده‌هاي کشور/ جريمه بيش از ?? هزار خودرو در طرح ممنوعيت شبانه

ایلنا نوشت: براساس اعلام نیروی انتظامی در روز گذشته ۴۳ هزار و ۶۵۹ دستگاه خودروی سواری در طرح محدودیت تردد شبانه و ۱۴ هزار و ۷۲ دستگاه خودرو در مناطق نارنجی جریمه شده‌اند.

به گزارش نما ، نیروی انتظامی با ارائه گزارشی درباره اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا در روز گذشته -جمعه پنجم دی ماه- اعلام کرد: در این روز ۶۸۹۲ تن از نیروهای خود را در ۱۹۵۸ نقطه از کشور به کار گرفته است.

همچین در این روز با اقدامات انجام شده از سوی پلیس میزان ترددها ۳۰ درصد در مقایسه با روز مشابه سال قبل کاهش داشته است.

براساس اعلام این گزارش در روز گذشته ماموران نیروی انتظامی از ۷۴۵۵ واحد صنفی در کشور بازدید کرده و به ۳۸۵۴ واحد تذکر دادند. برای ۱۰۸۴ واحد نیز صورت جلسه صادر شده و ۱۳۰ واحد نیز پلمب شدند.

همچنین در روز جمعه پنجم دی‌ماه به ۵۳ هزار و ۳۹ دستگاه خودروی سواری تذکر لسانی داده شده و از سفر ۲۷هزار و ۱۱۷ دستگاه خودروی سواری ممانعت شده و رانندگان و مسافران آنها را به مبدا خود بازگرداندند.

براساس اعلام پلیس در روز گذشته ۴۳ هزار و ۶۵۹ دستگاه خودروی سواری در طرح محدودیت تردد شبانه و ۱۴هزار و ۷۲ دستگاه خودرو در مناطق نارنجی جریمه شده‌اند. همچنین تعداد ۴۵ هزار و ۳۲۵ پیامک نیز به رانندگانی که به مصوبات ستاد مبارزه با کرونا توجه نداشته‌اند، ارسال شده است.

۱۳۹۹/۱۰/۶

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: