نسخه چاپی

هشدار درباره توطئه سیاسی آمریكا علیه حشدالشعبی

عکس خبري -هشدار درباره توطئه سياسي آمريکا عليه حشدالشعبي

یك تحلیلگر سیاسی عراق درباره توطئه سیاسی دولت آمریكا علیه سازمان الحشدالشعبی و بهانه‌تراشی برای فروپاشی این سازمان هشدار داد.


به گزارش نما، «سعد الکعبی» تحلیلگر سیاسی عراق با هشدار درباره توطئه سیاسی دولت آمریکا علیه سازمان الحشدالشعبی گفت که واشنگتن برای اجرای این توطئه و ایجاد هرج و مرج در داخل عراق تلاش می‌کند.

الکعبی در مصاحبه با وبگاه «المعلومه» تصریح کرد که دولت آمریکا به روش‌های مختلف و از طریق بازوهای خود در داخل دولت عراق برای فروپاشی الحشدالشعبی و متشنج کردن فضای داخلی عراق با استفاده از انتشار اخبار ساختگی و کذب تلاش می‌کند.

وی افزود که الحشدالشعبی در معرض توطئه سیاسی دولت قرار دارد در حالی که دولت آمریکا نیز سعی دارد با متهم کردن الحشدالشعبی به حمله به سفارت آمریکا در عراق، برای مبارزه علیه این سازمان بهانه‌تراشی کند.

این تحلیلگر سیاسی عراق تصریح کرد که استمرار اتهام‌زنی علیه الحشدالشعبی و عدم حمایت دیگر جریان‌های سیاسی از آن، به روند سیاسی آسیب خواهد زد به ویژه اینکه الحشدالشعبی نیرویی است که برای حمایت از کشور جهت رهایی از شر داعش به وجود آمد نه به دلیل تمایلات سیاسی لذا تمامی این توطئه‌های سیاسی علیه الحشدالشعبی به شکست منجر خواهد شد.
منبع: فارس

۱۳۹۹/۱۰/۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: