نسخه چاپی

غول‌های تجارت جهانی ارتباط خود با ترامپ را قطع می‌كنند

عکس خبري -غول‌هاي تجارت جهاني ارتباط خود با ترامپ را قطع مي‌کنند

جی‌پی مورگان، ماریوت و سایر غول‌های تجارت جهان پس حمله هفته گذشته طرفداران ترامپ به كپیتول هیل ارتباط خود را با او قطع كرده و پشتیبانی‌های مالی سیاسی خود از هواداران او را مسدود كرده‌اند.

به گزارش نما ،به نقل از راشاتودی، جی‌پی مورگان، ماریوت و سایر غول‌های بزرگ تجارت جهان پس حمله هفته گذشته طرفداران ترامپ به کپیتول هیل ارتباط خود را با او قطع کرده و پشتیبانی‌های مالی سیاسی خود از هواداران او را مسدود کرده‌اند.

کمی پس از اینکه توئیتر و فیسبوک ترامپ را از پلت‌فرم‌های خود حذف کردند و دسترسی ترامپ به بزرگترین تریبون شخصی او قطع شد، شرکت خدمات مالی و نرم‌افزای استرایپ، اعلام کرد پردازش پرداخت‌های مالی وب‌سایت کمپین ترامپ را متوقف خواهد کرد.

در همین زمان، اتحادیه گلف‌بازان حرفه‌ای آمریکا (پی‌جی‌ای) اعلام کرد در نظر دارد ارتباط خود با رئیس‌جمهور را قطع کرده و مسابقات قهرمانی ۲۰۲۲ خود را از زمین گلف ترامپ در نیوجرسی به مکان دیگری منتقل کند.

شاپی‌فای، شرکت تجارت الکترونیکی کانادایی هم با حذف فروشگاه‌های آنلاین خود که محصولات برند ترامپ را می‌فروختند به این جنبش پیوست.

دویچه بانک، مهمترین بانک وام‌دهنده به ترامپ اعلام کرد با وجود ۳۴۰ میلیون دلار وام فعالی که به سازمان او داده شده است، ارتباط خود را با ترامپ قطع می‌کند.

مهر
ثبت: ۱۳۹۹/۱۰/۲۴

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: