نسخه چاپی

غنی‌زاده:‌ استقلال خیلی بهتر بازی می‌كند/ آبی‌ها فعلا شرایط قهرمانی ندارند

عکس خبري -غني‌زاده:‌ استقلال خيلي بهتر بازي مي‌کند/ آبي‌ها فعلا شرايط قهرماني ندارند

یك پیشكسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید آبی‌پوشان در مصاف با تراكتور، عملكرد بهتری نسبت به بازی‌های قبل داشتد.


به گزارش نما ، رسول غنی‌زاده، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره پیروزی آبی‌پوشان پایتخت مقابل تراکتور در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: استقلال آنالیز خوبی از تراکتور داشت و از مهدی قایدی و شجاعیان استفاده‌های لازم را کرد. مطهری در این بازی دوندگی خوبی داشت و دیاباته هم موفق شد از موقعیت‌هایی که داشت، به خوبی استفاده کند.

او ادامه داد: مهدی‌پور و ریگی در میانه میدان دوندگی خوبی داشتند و وسط زمین را از تراکتور گرفتند. آبی‌ها پرس شدیدی رو نیمه زمین تراکتور داشتند و در نهایت موفق شدند به گل برسند.

این پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در ادامه خاطرنشان کرد: بعد از گل سوم، عطش گلزنی استقلال خوابید و خودخواهی مهاجمان باعث شد آبی‌ها گل‌های بیش‌تری به ثبت نرسانند. با گلی که استقلال از تراکتور خورد، روحیه شاگردان شجاعی بیش‌تر شد و موقعیت‌های بیش‌تری توانستند خلق کنند. مرادمند که بیرون آمد، به نظر من به استقلال ضربه خورد و از کیفیت این تیم کاسته شد.

غنی‌زاده افزود: استقلال در سیستم‌های مختلف، بازیکنان مختلفی دارد و دستش برای هر بازی باز است. امیدوارم بازی‌های بعدی عملکرد این تیم، بهتر از این بشود. استقلال حفظ توپ زیادی در این بازی نداشت اما از پاس‌های کم توانست موقعیت‌های خوبی خلق کند.

او در ادامه تاکید کرد: استقلال نسبت به بازی‌های اول فصل خیلی بهتر شده است. قبلا ایراداتی به استقلال وارد می‌شد اما روند آبی‌ها بهتر شده است. شاگردان محمود فکری نقاط ضعف خود را پیدا کرده‌اند و روی نقاط قوت خود کار کرده‌اند. اگر استقلال مثل این بازی، آنالیز خوبی از حریف داشته باشد، می‌تواند در بازی‌های آینده پرقدرت‌تر ظاهر بشود.

غنی ‌زاده در پایان در پاسخ به این سوال که آیا می‌شود استقلال را در پایان فصل قهرمان لیگ قلمداد کرد؟ گفت:‌ فکر می‌کنم برای این که از الان بگوییم استقلال قهرمان می‌شود، خیلی زود است. تیم‌های بالای جدول رقابت نزدیکی دارند. در حال حاضر رقیبانی مثل فولاد و صنعت نفت آبادان عملکرد خوبی داشته‌اند و سخت است از الان بگوییم که استقلال می‌تواند در پایان مقام قهرمانی را کسب کند.
منبع: ایسنا

۱۳۹۹/۱۰/۳۰

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: