نسخه چاپی

دولت وظیفه اصلی "ساماندهی بورس" را برعهده دارد

عکس خبري -دولت وظيفه اصلي "ساماندهي بورس" را برعهده دارد

رئیس سازمان اسناد و املاك كشور با تأكید بر اینكه قوه قضائیه در كنار دولت فعالیتهای حمایتی خود را در حوزه سرمایه و بورس انجام می‌دهد، گفت: ساماندهی بازار بورس بر عهده دولت است.

به گزارش نما ،ذبیح‌الله خدائیان در حاشیه مراسم رونمایی از علامت جمعی احسان با حضور سید مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد اظهار کرد: بازار سرمایه زیرساخت بسیار مهمی برای تأمین منابع تولیدی کشور محسوب می‌شود.

وی تصریح کرد: چندی پیش بر همین اساس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، تفاهمنامه‌ای را با سازمان بورس در جهت حمایت از بازار سرمایه به امضا رساند.

رئیس سازمان اسناد و املاک کشور خاطرنشان کرد: آنچه که مربوط به دستگاه قضایی است حمایت از بازار سرمایه است و طبیعتاً مسئولان بورس باید تدابیر لازم را برای افرادی که در این حوزه فعالیت می‌کنند را اتخاذ کند و اطلاع‌رسانی لازم را نیز داشته باشد.

خدائیان با اشاره به التهاب بازار بورس خاطرنشان کرد: در این زمینه، مسئولان بورس و سرمایه باید به وظایف خود عمل کنند و افراد با اطلاع کامل وارد این بازار شوند.

وی گفت: در برخی از مواقع افراد روی احساسات وارد بازار بورس می‌شوند و یکباره شاخص بورس بالا می‌رود یا اینکه شاخص بورس نزول پیدا می‌کند.

رئیس سازمان اسناد و املاک کشور با تأکید مجدد بر این نکته که ساماندهی بورس وظیفه اصلی دولت و متولیان بازار سرمایه محسوب می‌شود، گفت: ما در کنار آنها هستیم و این حضور جنبه حمایتی دارد و تاکنون از هیچ حمایتی نیز دریغ نکردیم.

خدائیان در پایان با تأکید مجدد بر اینکه وظیفه اصلی دولت ساماندهی بازار سرمایه و بورس است، اظهار امیدواری کرد که هر چه زودتر این وضعیت بهبود یابد.
تسنیم

۱۳۹۹/۱۰/۳۰


نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 
آخرین اخبار...