نسخه چاپی

واعظی: كمیسیون تلفیق شاكله بودجه را برهم زده بود

عکس خبري -واعظي: کميسيون تلفيق شاکله بودجه را برهم زده بود

رئیس دفتر رئیس جمهور درباره رد بودجه گفت: به‌هر حال برای آنچه دیروز اتفاق افتاد، باید از مجلس شورای اسلامی تشكر كنیم به دلیل اینكه كمیسیون تلفیق شاكله بودجه را برهم زده بود.


به گزارش نما، محمود واعظی رئیس‌دفتر رئیس‌جمهور در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران گفت: مسئله لایحه بودجه امسال با سال‌های گذشته خیلی تفاوت داشت زیرا از همان روز اول در ۱۳ و ۱۴ بهمن که بودجه را تقدیم کردیم، یک کار تبلیغاتی گسترده برای بودجه شروع شد.

وی افزود: بودجه یک کار کارشناسی است که باید متخصصین بنشینند و بررسی کنند و هیچ احتیاجی نیست قبل از تصمیم‌گیری آن‌قدر تهمت بزنند. اینکه باعث فروپاشی شده، حرف بسیار نامناسبی است. از طرف دیگر بارها اعلام کردیم موضوع بودجه علاوه بر اینکه بر زندگی مردم و تجّار ارتباط دارد تا قبل از تصمیم‌گیری این‌قدر کار تبلیغاتی و روانی روی آن انجام نشود.

رئیس‌دفتر رئیس‌جمهور تأکید کرد: به هر حال آنچه دیروز اتفاق افتاد، باید از مجلس شورای اسلامی تشکر کنیم به دلیل اینکه کمیسیون تلفیق شاکله بودجه را برهم زده بود.

واعظی با بیان اینکه ما اصلاحات مجلس درباره بودجه را تا جایی که منطقی باشد اعمال می‌کنیم، اظهار کرد: اما وقتی درباره اصلاحات خود هیچ راهکار پیشنهادی ندارند، نمی‌توان این کار را انجام داد.
منبع: تسنیم

۱۳۹۹/۱۱/۱۵

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: