نسخه چاپی

چرا قوچان‌نژاد پرسپولیسی نمی‌شود؟

مهاجم ایرانی تیم زووله هلند به یك دلیل پرسپولیسی نمی‌شود. جذب این مهاجم رقمی بین ۷۰۰ تا ۸۰۰ هزار یورو هزینه دارد.


به گزارش نما ، چند سال است که بحث حضور رضا قوچان‌نژاد مهاجم باتجربه کشورمان در فوتبال ایران مطرح می‌شود. البته هیچ موقع این اتفاق رخ نداده و قوچان‌نژاد برعکس دژاگه تا الان به فوتبال ایران نیامده است.

هرچند او در آخرین گفت‌وگوی خود اعلام کرد ممکن است به فوتبال ایران بیاید اما به نظر می رسد تا زمانی که تحت قرارداد باشگاه زووله هلند باشد این امر میسر نخواهد شد.

در حال حاضر شنیده می‌شود که پرسپولیس، تراکتور و چند تیم دیگر خواهان به خدمت گرفتن قوچان‌نژاد هستند اما مانع بزرگ برای حضور او در فوتبال ایران پول است.

شنیده ها حاکی از آن است که باشگاه زووله چیزی حدود ۵۰۰ هزار یورو برای رضایت نامه قوچان نژاد می خواهد و خود این بازیکن هم در کمترین حالت خودش بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار یورو پول می‌خواهد. یعنی حضور قوچان‌نژاد در فوتبال ایران بین ۷۰۰ تا ۸۰۰ هزار یورو خرج برمی‌دارد.

در این شرایط باشگاه پرسپولیس قید قوچان‌نژاد را زده چون با این مبلغ اصلا نمی تواند بازیکنی را به خدمت بگیرد، ضمن اینکه باشگاه پرسپولیس قبل از شروع نقل و انتقالات باید تمام ۵۰۰ هزار یورو طلب بودیمیر را هم بدهد تا پنجره نقل و انتقالاتی بسته نشود.

به این ترتیب حضور قوچان‌نژاد حداقل در پرسپولیس منتفی است. هرچند به نظر می رسد باشگاه‌های متمول هم نتوانند چنین پولی را پرداخت کنند.
منبع: ایرنا

۱۳۹۹/۱۱/۱۵

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...