نسخه چاپی

باید از نگاه سیاسی به كلیات بودجه پرهیز كرد

عکس خبري -بايد از نگاه سياسي به کليات بودجه پرهيز کرد

نماینده مردم املش در مجلس گفت: مجلس و دولت حق ندارند با مسئله بودجه كه مهمترین وظیفه مجلس است سیاسی برخورد كنند زیرا سیاسی برخورد كردن تبعات منفی را در پی دارد و باید از این نگاه نسبت به كلیات بودجه پرهیز كرد.

به گزارش نما ،حجت‌الاسلام محمد صفری نماینده مردم املش در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (سه شنبه) پارلمان اسلامی در جریان بررسی کلیات لایحه اصلاحی بودجه در موافقت با کلیات این لایحه، اظهار داشت: راه دیگری جز رأی مثبت به کلیات بودجه نداریم زیرا اگر رأی ندهیم تنها راه باقی مانده مسئله سه دوازدهم است و موضوع انتخابات را در پیش داریم که هزینه های زیادی را روی دوش دولت می گذارد.

وی افزود: بسیاری از پیمانکاران مطالبات زیادی از دولت دارند بنابراین از نمایندگان تقاضا داریم نسبت به کلیات نگاه مثبت داشته باشند.

صفری افزود: اصلاحات را می توان در کمیسیون تلفیق و صحن انجام داد و اگر مخالفت هایی با کلیات وجود دارد به دلیل شرایط خاص داخلی و خارجی و همچنین مشکلات اقتصادی کشور باید مدیریت کنیم تا مردم در ماه های پایانی دولت به انتخاب دولت بعد امیدوار باشند.

وی تصریح کرد: مجلس و دولت حق ندارند با مسئله بودجه که مهمترین وظیفه مجلس است سیاسی برخورد کنند زیرا سیاسی برخورد کردن تبعات منفی را در پی دارد و باید از این نگاه نسبت به کلیات بودجه پرهیز کرد.
فارس

۱۳۹۹/۱۱/۲۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: