نسخه چاپی

فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی اسفند ۹۹

عکس خبري -فراخوان مشمولان اعزامي پايه خدمتي اسفند ??

سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی، تمام مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاه‌ها، دیپلم و زیردیپلم كه دارای برگ آماده به خدمت پایه خدمتی اسفند ماه سال ۹۹ هستند را به خدمت سربازی فرا خواند.

به گزارش نما، سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی در اطلاعیه‌ای مشمولان اعزامی پایه خدمتی اسفند ماه سال 99 را به خدمت سربازی فراخواند.

در این اطلاعیه آمده است:

تمام مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ اسفند ماه سال 99 دریافت کرده‌اند، باید با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) ، برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

تمام مشمولان دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی، دیپلم و زیردیپلم باید روز شنبه دوم اسفند ماه سال 99 در ساعت، محل و مراکزی که در برگ معرفی‌نامه مشمولان اعلام شده، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

گفتنی است، مشمولان باید اصل مدارک مورد نیاز اعم از برگ آماده به خدمت، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه، مدارک مربوط به شرایط خاص مانند تأهل، گواهی فوت والدین، جانبازان بالای 10 درصد، خانواده درجه یک شهدا و سایر مدارک را به همراه خود داشته باشند.

برای پیشگیری از بروز و شیوع بیماری کرونا، مشمولان اعزامی در روز اعزام توسط وظیفه عمومی استانها و مراکز آموزش نیروهای مسلح معاینه می‌شوند.

لازم به ذکر است، عدم حضور به موقع در زمان و محلهای تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده 10 و 58 قانون خدمت وظیفه عمومی با آنها رفتار خواهد شد.

این سازمان در ادامه اطلاعیه متذکر شده است، متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره 096480 یا کانال سازمان به نشانی khabaresarbazi @ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

۱۳۹۹/۱۱/۲۸

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: