نسخه چاپی

افاضلی: اشتباهات فردی دلیل شكست سنگین گل‌گهر مقابل پرسپولیس بود/ لیگ برتر نزول كرده است

عکس خبري -افاضلي: اشتباهات فردي دليل شکست سنگين گل‌گهر مقابل پرسپوليس بود/ ليگ برتر نزول کرده است

كارشناس فوتبال كشورمان معتقد است اختلاف فنی تیم‌های پرسپولیس و گل‌گهر پنج گل نبوده و دلیل رقم خوردن این نتیجه اشتباه فردی بازیكنان تیم سیرجانی بوده است.


به گزارش نما، هومن افاضلی درباره پیروزی 5 بر صفر تیم پرسپولیس مقابل گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: پرسپولیس پله به پله بالا آمد و اگر بخواهیم در مورد بازی با گل‌گهر صحبت کنیم، به نظرم اشتباهات فردی گل‌گهر تأثیر زیادی روی نتیجه بازی داشت. اختلاف بازی آنقدر نبود که نتیجه نشان می‌دهد. ضریب اشتباهات گل‌گهر زیاد بود و نبود قلعه‌نویی هم روی نیمکت تیمش کمی تأثیرگذار بود، ولی پرسپولیس نیز حداکثر استفاده را از موقعیت‌ها کرد و در نیم‌فصل اول قهرمان شد.

وی در مورد اینکه به نظرش چه تیم‌هایی در پایان نیم‌فصل اول خود را در قامت مدعی نشان دادند، گفت: سپاهان رو به رشد است،‌ اما نوسان دارد. پتانسیل تیمی سپاهان با بازیکنانی که دارد، خیلی بیشتر از نتیجه‌ای است که تا الان گرفته است. به نظرم سپاهان با توجه به اینکه روند رو به رشدی داشته است، رقیب سختی برای پرسپولیس خواهد بود.

کارشناس فوتبال کشورمان در ادامه تصریح کرد: درباره استقلال اما چیزی که من از بیرون می‌بینم، این است که این تیم داخل باشگاه یکدست نیست و چه درون باشگاه و چه بین بازیکنان اختلاف‌نظر وجود دارد. این تیم اگر می‌خواهد از تمام پتانسیل خود استفاده کند، که به نظرم پتانسیل بالایی هم دارد و خیلی پُرمهره است، باید مسائل داخلی را حل کند. علاوه بر دو تیم پرسپولیس و سپاهان، استقلال هم مدعی است، ولی باید مشکلاتش را برطرف کند. البته تراکتور هم تیم خوبی دارد، ولی آنها هم درگیر مسائل داخلی هستند.

افاضلی در پایان در مورد ارزیابی خود از نیم‌فصل نخست لیگ برتر توضیح داد: در نیم‌فصل اول هیچ تیمی را بیشتر از حد انتظار ندیدم. تیم‌ها همه در حدی بودند که از آنها انتظار می‌رفت،‌ اما به نظرم لیگ ما نسبت به سال گذشته نزول کرده است. دلیل عمده آن هم این است که تعداد زیادی از بازیکنان خوب لیگ ما طی دو سه سال گذشته به لیگ‌های دیگر رفتند و ما نتوانستیم بازیکنان خوبی به لیگ اضافه کنیم. این باعث شده است لیگ برتر نزول داشته باشد. امسال هم ورود مربی و بازیکن خارجی به لیگ ممنوع بود که این هم روی کیفیت لیگ ما تأثیر گذاشته است.
منبع: تسنیم

۱۳۹۹/۱۲/۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...