نسخه چاپی

آغاز درگیری‌های شدید ارتش و داعش در «الطارمیه» عراق

عکس خبري -آغاز درگيري‌هاي شديد ارتش و داعش در «الطارميه» عراق

منابع امنیتی عراق امروز از شروع درگیری‌های شدید میان ارتش و داعش در «الطارمیه» واقع در شمال بغداد خبر دادند.

به گزارش نمابه نقل از المعلومه، درگیری‌های میان نیروهای ارتش عراق و عناصر تروریستی داعش در منطقه «الطارمیه» واقع در شمال بغداد در گرفته است.

یک منبع امنیتی عراق بامداد سه شنبه در این باره به بغداد الیوم گفته که «درگیری‌های شدید بین ارتش عراق و تروریست‌های داعش در الطارمیه آغاز شد».

منبع امنیتی مذکور عراقی تأکید کرد که «این درگیری‌ها که تاکنون به زخمی شدن دو نیروی عراقی منجر شده است، ادامه دارد».

ارتش عراق به تازگی عملیاتی را برای یکسره کردن کار داعش در منطقه «الطارمیه» را شروع کرده است.

«یحیی رسول» سخنگوی فرمانده کل نیروهای مسلح عراق همزمان با آغاز عملیات پاکسازی الطارمیه گفت که در جریان این عملیات تاکنون شمار زیادی از سرکرده‌های داعشی کشته شده‌اند.

از سوی دیگر، «فالح الفیاض» رئیس سازمان حشد شعبی عراق از این عملیات تمجید کرد و گفت: «عملیات الطارمیه سهم بسزایی در حفظ امنیت و ثبات بغداد و شهرهای مجاور خواهد داشت».

وی افزود: «نیروهای حشد شعبی عملیات شجاعانه‌ای انجام دادند که در امنیت و ثبات بغداد و شهرهای مجاور نقش بسزایی دارد و به هلاکت والی الطارمیه و مفتی داعش منجر شد است.

رزمندگان مقاومت اسلامی النُجَباء در قالب تیپ 12الحشد الشعبی اخیرا با حمله‌ای غافلگیرکننده به محل اختفای تروریست‌ها در شمال بغداد، «والی الطارمیه و مفتی شرعی داعش» را به هلاکت رسانده و تعدادی از عناصر این گروه تروریستی را دستگیر کردند.
منبع: تسنیم

۱۳۹۹/۱۲/۵


نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 
آخرین اخبار...