نسخه چاپی

پلیس راهور: خط ویژه مسیر رساندن مدیران جامانده از جلسه نیست

عکس خبري -پليس راهور: خط ويژه مسير رساندن مديران جامانده از جلسه نيست

رئیس پلیس راهور گفت: خط ویژه صرفاً برای خودروهای امدادی و حمل و نقل عمومی و نه برای مدیرانی است كه جلسه آنها دیر شده، دیر راه می‌افتند و می‌خواهند زود به جلسه خود برسند.

به گزارش نما ،سردار محمد حسین حمیدی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا در پاسخ به این سؤال که مجوز تردد در خطوط ‌ویژه شهر تهران، به چه خودروهایی تعلق می‌گیرد، اظهار کرد: تعدادی مجوز برای برخی خودروهای سازمانی در ارگانهای مختلف توسط پلیس راهور صادر شده و پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ به تناسب نیاز برخی از سازمانها به اقدامات اورژانسی و عملیاتی، برای آنها مجوز تردد در خطوط ویژه صادر می‌کند.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با تأکید بر اینکه خط ویژه صرفاً برای خودروهای امدادی و حمل و نقل عمومی و نه برای مدیرانی است که جلسه آنها دیر شده، دیر راه می‌افتند و می‌خواهند زود به جلسه خود برسند، افزود: اکنون مجوز تردد در خطوط ویژه تهران، برای برخی از ارگانهای عملیاتی و خدمات‌رسان مختلف مانند آتش‌نشانی، اورژانس، برق و آب صادر شده است.

وی متذکر شد: صرف اینکه یک خودرو مجهز به LED باشد، دلیل بر این نیست که بتواند در خطوط ویژه تردد کند و حتماً باید دارای مجوز باشد.
تسنیم

۱۳۹۹/۱۲/۹


نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 
آخرین اخبار...