نسخه چاپی

اعتراف به ۳۰ فقره سرقت در مترو

عکس خبري -اعتراف به ?? فقره سرقت در مترو

رئیس پلیس مترو تهران بزرگ از شناسایی و دستگیری سارق حرفه ای كش رو زن مترو تهران با ۳۰ فقره سرقت خبر داد.

به گزارش نما ،سرهنگ "سعید عطاءالهی" در توضیح این خبر بیان داشت: با توجه به شلوغی سالن های انتظار مترو با آغاز ایام پایانی سال و تردد بیشتر شهروندان، اکیپ نامحسوس آگاهی پلیس مترو برای کنترل مبادی ورودی و خروجی در قسمت های مختلف مستقر که حین گشت زنی های نامحسوس به فردی که سعی در پنهان کردن تلفن همراهش را از دید دیگران داشت، مشکوک می شوند.

وی در ادامه عنوان کرد: ماموران با استفاده از شیوه های فنی پلیسی و تعقیب و مراقبت، برای بررسی های بیشتر متهم را به مقر پلیس هدایت می کنند و با تحقیقات تخصصی و فنی، مشخص شد، این فرد که ۶۱ سال سن دارد پیش تر دو بار به اتهام سرقت دستگیر و تا کنون ۶ سال در حبس به سر برده است.

رئیس پلیس مترو تهران افزود: در بررسی بیشتر مشخص شد که ۲ دستگاه تلفن همراهی که در اختیار این فرد است متعلق به وی نبوده و در نهایت اطلاعات مالکان با بررسی های مخابراتی کشف و به مقر پلیس دعوت شدند.

سرهنگ عطاءاللهی اظهار داشت: سارق در ادامه تحقیقات پلیسی به ۳۰ فقره سرقت به شیوه کش روی از مغازه اطراف و غرفه های ایستگاه های مترو اعتراف و برای تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس های تخصصی قرار گرفت.

این مقام مسئول از مسافران مترو و متصدیان مغازها خواست توصیه های پلیس را برای پیشگیری از وقوع سرقت توجه کنند و به ویژه از قرار دادن تلفن همراه و اشیاء قیمتی خود در معرض دید دیگران دوری کنند.
ایران آنلاین

۱۳۹۹/۱۲/۹


نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 
آخرین اخبار...