نسخه چاپی

پروژه‌های محله‌محور تهران به اتمام برسد

عکس خبري - پروژه‌هاي محله‌محور تهران به اتمام برسد

رئیس شورای شهر تهران گفت: حناچی باید در ۶ ماه باقیمانده به پایان مسؤولیت خود در این دوره شهری پروژه‌های محله محور را به اتمام رساند.


به گزارش نما، محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران در صحن امروز شورای شهر اظهار داشت: روزهای گذشته افتتاح تعدادی از پروژه‌های خدماتی در سطح پایتخت را شاهد بودیم که این برنامه‌ها در راستای طرح‌های محله محوری انجام گرفته است.

وی افزود: تعدادی ایستگاه آتش‌نشانی و مراکز میوه و تره‌بار در برخی محلات و مناطق تهران اخیراً به بهره‌برداری رسید و این باعث می‌شود که تعدادی از معضلات محلی شهروندان کاهش یابد.

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: ضمن تقدیر از شهردار تهران جهت اجرای این برنامه‌ها انتظار و درخواست داریم تا ۶ ماه باقیمانده به پایان مسؤولیت این دوره شهری پروژه‌های محله محور به اتمام برسد.

هاشمی گفت: پروژه‌های محله محور هزینه و اعتبار زیادی برای بهره‌برداری نیاز ندارد و در عین حال اثربخشی بالایی در رضایت‌مندی و رفع مشکلات مردم به همراه داشته لذا باید این مسأله در اولویت مدیران شهری قرار گیرد.

وی در پایان گفت:‌امروز بودجه شهرداری در صحن شورا بررسی می‌شود و اعضا نظرات و پیشنهادات‌شان را در این زمینه مطرح می‌کنند.
منبع: فارس

۱۳۹۹/۱۲/۱۰

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: